Rozrywka

Gunna otworzył bezpłatny sklep spożywczy i odzieżowy w gimnazjum, do którego uczęszczał

Raper „Pushin’ P” Gunna urodził się i wychował w Atlancie w stanie Georgia i jak wielu innych raperów z tego miasta, jest dumny z tego, skąd pochodzi. Teraz, gdy jest światowej sławy raperem, Gunna poświęcił trochę czasu na odwdzięczenie się swojej społeczności w wielkim stylu: obdarowując gimnazjum, do którego uczęszczał, nowy, jedyny w swoim rodzaju sklep.

Gunna | Jeff Kravitz/FilmMagic

Gunna dorastała w Atlancie

Gunna po raz pierwszy zaczął tworzyć muzykę, gdy był w liceum w wieku 15 lat. W 2016 roku wydał swój debiutancki mixtape Sezon kroplowy, jego pierwszy dla jego wytwórni YSL Records; projekt zawierał występy artystów YSL, w tym Young Thug. Wydał kolejny mixtape, Kroplówka Sezon 2w 2017 roku. Zawierała popularnych artystów z Atlanty, w tym Young Thug, Playboi Carti i Offset.

Wydał mixtape Sezon kroplowy 3 w 2018 roku. Zawierał występy Lil Durk, Metro Boomin i Lil Yachty. W 2022 roku Gunna wydała długo oczekiwaną kolejną odsłonę w Sezon kroplowy seria: DS4Evertrzeci pełny album rapera.

„src=”https://www.youtube.com/embed/Fm9ssNGVYvs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Gunna stworzył sklep spożywczy w swoim gimnazjum

Jako dumny Atlantan, Gunna skorzystał z okazji, aby pomóc członkom swojej społeczności w 2021 roku. Połączył siły z firmą Goodr, aby stworzyć Gunna’s Drip Closet and Goods Grocery Store. Sklep powstał w gimnazjum Ronalda E. McNaira w południowej części Atlanty — tej samej, do której Gunna uczęszczała prawie dwie dekady temu.

Połączony sklep spożywczy i sklep odzieżowy obsługuje ponad 900 uczniów i jest zaopatrzony w ulubione potrawy i przekąski rapera „Dollaz On My Head”, a także świeże produkty i przybory toaletowe. Sekcja „Drip Closet” w sklepie oferuje ubrania i trampki, w tym bardzo pożądane buty Nike Air Jordan. A studenci nie muszą za nic płacić: Gunna zapewniła wszystko za darmo.

„Mam najwyższy szacunek dla zaangażowania Gunny w oddanie społeczności, która go wychowała” – powiedziała o współpracy założycielka i dyrektor generalna Goodr, Jasmine Crowe. „Goodr i Gunna kilkakrotnie współpracowali dla większego dobra w ciągu ostatnich kilku lat. Jego zaangażowanie jest inspirujące.”

Goodr Grocery Store and Drip Closet firmy Gunna to pierwszy Goodr Grocery Store, który firma ma nadzieję wprowadzić do szkół i domów kultury w całym kraju.

„src=”https://www.youtube.com/embed/akc-NlckbCc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Gunna walczył, by wspiąć się tam, gdzie jest dzisiaj

Gunna opowiedział o swoim wychowaniu w wywiadzie dla Billboard. „Nie miałem tak dobrego życia” – powiedział. „Nie urodziłem się z dużą ilością pieniędzy. Nie byliśmy biedni, ale nie byliśmy bogaci. Wszystko, co wiedziałem, to walka. Moja rodzina nauczyła mnie oszczędzania i rozciągania się, aby związać koniec z końcem”.

Opowiedział CBS Mornings o swojej decyzji pomocy w gimnazjum. Był szczery o swojej młodości io tym, jak wpłynęło to na jego decyzję o otwarciu sklepu. , który co najmniej nie był luksusowy.

„Nie robiliśmy żadnych popisów” – powiedział. Przyznał, że musiał ciężko pracować, aby dostać się tam, gdzie był dzisiaj. Aby pomóc młodzieży jutra, chciał pokazać uczniom gimnazjum McNair pomoc, z której mógł skorzystać. „To jest rzeczy, których chciałem, gdy byłem dzieckiem, o których wiem, że nie mogłem po prostu pójść do mamy i poprosić o nie”.

Własna matka Gunny pracowała w stołówce w jego podstawówce, więc szczególnie współczuje matkom, które nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom rzeczy z wodopoju. „Mamusie w domu walczą, ale nie pytaj” – powiedział. „Więc po prostu musisz znaleźć to w swoim sercu, aby po prostu oddać i po prostu pomóc innym, zwłaszcza jeśli możesz”.

POWIĄZANE: Czy Chlöe Bailey i Gunna spotykają się?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button