Rozrywka

Gwen Stefani powraca do „The Voice”: obejrzyj jej ogłoszenie z mężem Blakiem Sheltonem i Johnem Legendem

Gwen Stefani w „The Voice” z wstawką trenerów Johna Legenda i Blake’a Sheltona. Trae Patton/NBC (2)

Wróciła! Dwa sezony później Gwen Stefani zabrać do domu Głos trofeum po raz pierwszy, chętnie wraca do reality show — i rywalizuje z mężem, Blake Shelton.

Przeczytaj artykuł

„#Duet to, jeśli zamierzasz być trenerem #TheVoice tej jesieni”, 52-letnia piosenkarka „Hollaback Girl”, napisała wideoklip TikTok z piątku, 13 maja.

W klipie zaśpiewała własną interpretację Mika„Grace Kelly” obok John Legend i Shelton, lat 45, na trzech podzielonych ekranach.

Była członkini No Doubt jest częścią panelu trenerskiego programu NBC od czasu swojego debiutu w 2014 roku w sezonie 7. Pracowała z przerwami jako trener i doradca w niepełnym wymiarze godzin, a ostatnio wróciła do pokaz w pełnym wymiarze godzin w sezonach 17 i 19.

Przeczytaj artykuł

„Gwen czuje presję, by wypełnić bardzo duże buty Adam Levine odjazd Głos”, źródło wcześniej powiedział Nas tygodniowo w sierpniu 2019 [of her seat], trzy miesiące po tym, jak Levine opuścił serię. – Spodziewaj się, że Gwen będzie trochę sparować z Blake’iem. Kierownictwo zachęcało ją do tego.”

@Gwen Stefani

#duet z @johnlegendofficial #duet, jeśli tej jesieni będziesz trenerem #TheVoice

♬ oryginalny dźwięk – Blake Shelton

Stefani — która zaczęła spotykać się z piosenkarzem country w 2015 roku — wygrała sezon 19 w 2020 roku z zawodnikiem Carter Rubin. Przez cały okres pracy artysty „Rich Girl” na Głosfani poznali jej rozwijający się związek z Sheltonem, którego poślubiła w lipcu 2021 roku.

„Jeszcze o tym nie mówiłem, bo to był taki szok, a tak bardzo chciałem wrócić. To znaczy, pokaz jest taki fajny” – ujawnił projektant mody w odcinku z czerwca 2019 r Rozmowa. „Będzie zabawnie i ekscytująco. Blake jest moim najlepszym przyjacielem, więc spędzam z nim czas w pracy. Tak, będzie świetnie”.

Dalsze szczegóły dotyczące 22-tego jesiennego sezonu — w tym czwartego trenera, który uzupełni kadrę Stefaniego, Sheltona i 43-letniego rodaka z Ohio — nie zostały jeszcze ogłoszone. Kelly Clarkson oraz Ariana Grande dołączył do Shelton i Legend jako trenerzy sezonu 21. 28-letni założyciel firmy REM Beauty przejął tę rolę od Nick Jonas.

Przeczytaj artykuł

Sezon 22 będzie również pierwszym, w którym Stefani i rodak z Oklahomy będą rywalizować o Głos trofeum od czasu ich zaślubin w zeszłym roku.

„Myślę, że jeśli Gwen i ja rozmawialiśmy o tym szczerze, myślę, że w głębi naszych umysłów oboje myśleliśmy, że jest to umowa z odbicia, ponieważ oboje wychodzimy z dość niskiego poziomu w naszym życiu i trochę trzymamy się siebie, aby przez to przejść ”, Shelton przypomniał swoją historię miłosną podczas odcinka z czerwca 2018 r. Niedziela Dzisiaj Z Williem Geistem. „Ale teraz jesteśmy, dzieje się trzy lata później, a każdy dzień, który mija, wydaje się po prostu silniejszą więzią między nami dwojgiem i ciągle wydaje się, że idzie na wyższy poziom. Myślę, że w ten sposób każda z nas prawdopodobnie by to opisała, gdyby tu siedziała.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button