Rozrywka

Gwiazda BBC, Deborah James, mówi „Nie chcę umrzeć” i przyznaje się do złamanego serca w ostatniej kolumnie

Deborah James z BBC opowiedziała o swoich najgłębszych obawach, gdy przerywa leczenie raka i przenosi się do domu opieki hospicyjnej.

Ukochany działacz niestrudzenie walczy z rakiem jelita w czwartym stadium od 2016 roku, ale ogłosił w łzawiącym tweecie w poniedziałek (9 maja), że nadszedł czas, by się pożegnać.

W swojej ostatniej kolumnie podcaster You, Me & The Big C ujawnił, że jest przerażona i nie chce umrzeć.

Wyjaśniła również, że cierpi na ból serca, gdy myśli o ślubie swoich dzieci bez jej obecności.

W szczerej publikacji Deborah dodała „nikt nie wie, ile mi zostało”.

Deborah ujawnia swoje największe obawy Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

W swoim ostatnim felietonie dla The Sun napisała: „Nie chcę umierać – nie mogę się pogodzić z myślą, że nie zobaczę ślubów moich dzieci lub zobaczę, jak dorastają – że już nie będę część życia, którą tak bardzo kocham”.

Deborah kontynuowała: „Nie jestem odważna – nie jestem dostojna, idąc ku śmierci – jestem po prostu przestraszoną dziewczyną, która robi coś, w czym nie ma wyboru, ale wiem, że jestem wdzięczna za życie, które miałam”.

Następnie wyjaśniła, że ​​ostatnie sześć miesięcy było „piekielne” dla jej zdrowia, a osobowość telewizyjna cierpiała na wewnętrzne krwawienie, które sprawiło, że zastanawiała się, jak przeżyła.

Deborah potwierdziła, że ​​jej leczenie raka ustało i teraz otrzymuje opiekę hospicyjną w domu (Zdjęcie: Instagram/ @bowelbabe)

Podcaster powiedział: „Ostatnie sześć miesięcy było prawdopodobnie najtrudniejszym w całej mojej podróży z rakiem – sama nieustająca medykalizacja mojego ciała jest bolesna, a chwile wychodzenia ze szpitala i bez bólu stają się coraz rzadsze i przelotny.”

W swojej ostatniej aktualizacji ujawniła, że ​​zasadniczo mieszkała w szpitalu od 6 stycznia, ale teraz była w pokoju w domu, otoczona bliskimi.

Z powodu gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia Deborah pochwaliła swojego wspaniałego męża Sebastiena Bowena i jej „piękną dalszą rodzinę” za podniesienie jej, aby mogła korzystać z urządzeń po utracie możliwości używania nóg w ciągu ostatnich pięciu dni.

Deborah wyjaśniła, że ​​„nie chciała umrzeć” w swojej ostatniej kolumnie (Zdjęcie: Instagram/ @bowelbabe)

Życzenie Deborah zostało spełnione, aby przeżyć swoje ostatnie dni w domu rodziców, ponieważ jest otoczona przez wszystkich, którzy kochają ją tak bardzo.

W świetle tragicznej sytuacji Deborah pocieszyła się, że jej rodzina ma się nawzajem i jest bardzo pewna, że ​​„przejdą przez to”.

Wczoraj wstrząsający ostatni tweet Deborah pozostawił rzesze fanów i bliskich we łzach, gdy informowała o swojej sytuacji.

Powiedziała swoim 52 000 obserwujących: „Tweet, którego nigdy nie chciałem pisać.

„Nadszedł czas pożegnania. 5 lat przygotowań nie ułatwia zadania. Jestem pod opieką hospicjum w domu, a czas spędzam w otoczeniu rodziny.

„Proszę, kup mi (emotikonę z winem), aby mnie zobaczyć i zebrać niezbędne fundusze. http://bowelbabe.org”.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button