Rozrywka

Gwiazda Boston Celtics, Jayson Tatum, mówi, że mecz 7 z Milwaukee Bucks „znaczy wszystko”, gdy molochy spotykają się na epickie

BOSTON CELTICS jest gospodarzem Milwaukee Bucks w niedzielny wieczór w decydującym meczu nr 7 z miejscem na linii finałów Konferencji Wschodniej NBA.

Obecny mistrz Bucks miał okazję zszywać serię w domu w piątek wieczorem, ale uległ 108:95 błyskotliwości Jaysona Tatuma.

2

Giannis Antetokounmpo zdobył 44 punkty w porażce swojej drużyny w meczu 6

2

Giannis Antetokounmpo i spółka będą teraz podróżować do Boston’s TD Garden, na żywo od 20:15 w niedzielę wieczorem na kanale YouTube Sky Sports, aby utrzymać przy życiu swoją obronę mistrzostw w kluczowej grze eliminacyjnej.

Grecki Freak nie mógł zrobić więcej, aby spróbować i wygrać swoją drużynę w meczu szóstym, tracąc gigantyczne 44 punkty, 20 zbiórek i sześć asyst w 41 minut.

Ale kiedy podopieczni Mike’a Budenholzera, pomniejszeni o kontuzjowanego All-Star Khrisa Middletona, zagrozili powrotem w czwartej kwarcie, zmniejszając w pewnym momencie deficyt do zaledwie czterech punktów – Tatum przejął kontrolę nad przebiegiem meczu.

24-latek zdobył niesamowite 46 punktów na drodze do zwycięstwa – w tym 16 w imponującym występie w czwartym kwartale.

Po meczu absolwent księcia powiedział: „To znaczy wszystko.

„Najlepsza atmosfera w NBA. Game 7 to największe i najlepsze gry. Naprawdę nie mogę się doczekać.

„Największe momenty w jego koszykówce, największa scena. To, do czego się sprowadza, to teraz wyjść tam i po prostu dobrze się bawić”.

Tatum otrzymał 22 punkty od pomocnika Jaylena Browna, a także 21 punktów od niedawno wybranego Obrońcy Roku Marcusa Smarta.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

W międzyczasie Giannis był zawiedziony przez swoją wspierającą obsadę – z Jrue Holidayem, który zdobył tylko 17 punktów, a Pat Connaughton the Bucks był kolejnym najlepszym strzelcem na 14.

O wyjątkowym występie Tatuma Smart powiedział: „Dlatego dostaje duże pieniądze za takie chwile.

„Opowiadałem mu całą grę: „Po prostu bądź sobą, człowieku”. On był.”

Na zwycięzcę czeka rozstawione z numerem 1 Miami Heat.

Drużyna Erika Spoelstry cieszyła się wolnym weekendem, po tym, jak na początku tego tygodnia pokonał Joela Embiida i Philadelphia 76ers w sześciu meczach.

Fani w Wielkiej Brytanii mogą oglądać Milwaukee Bucks @ Boston Celtics Game 7 na żywo od 20:15 na kanale Sky Sports YouTube, Sky Sports Arena lub NBA League Pass