Rozrywka

Gwiazda Bravo wyrzucona ze ślubu Kyle’a Cooke’a i Amandy Batuli: Raport

Bravo Kyle Cooke i Amanda Batula na zjeździe szóstego sezonu Summer House.

Amanda Batula i Kyle Cooke z Bravo „Summer House” związali węzeł 26 września 2021 r., a ich zaślubiny zostały wyemitowane w finale sezonu 6 2 maja 2022 r. Chociaż stało się to prawie rok temu, niedawny raport twierdzi, że jeden z gości, gwiazda „Southern Charm”, Craig Conover, został wyrzucony z wesela za „bycie zbyt pijanym”.

Conover i jego dziewczyna, gwiazda „Summer House”, Paige DeSorbo, rozmawiali w przeszłości o tym, jak byli pijani na imprezie, ale żaden z nich nie powiedział, że zostali wyrzuceni ze ślubu. Oskarżenie pojawiło się w raporcie The Dipp, w którym jako źródła wymieniono garstkę „sprawdzonych i zweryfikowanych uczestników ślubu”. Według gazety źródło zbliżone do Conovera zaprzeczyło, że tak się stało.

Heavy zwrócił się do Conovera, Batuli i Cooke o komentarz, ale nie otrzymał odpowiedzi.

W podcaście Conovera „Pillows and Beer”, jego współprowadzący, Austen Kroll, powiedział, że Conover „był zapalony, nie ma co do tego wątpliwości” na weselu. Conover zgodził się i powiedział, że zniszczył swój smoking z powodu żywiołowego tańca. „W pewnym momencie robiłem salta” – powiedział. W niedawnym występie w „Watch What Happens Live” DeSorbo powiedziała, że ​​ona i Conover byli „zdecydowanie najbardziej pijani” na imprezie i nawet nie zjedli podanego obiadu, ponieważ „robili salta na trawie”.

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Publikacja napisała, że ​​ich źródła mówią, że Conover rozgniewał się na korzystanie z wewnętrznych łazienek

Publikacja donosiła, że ​​jedno źródło, które było na weselu, powiedziało im, że Conover był „na jednym”. Źródło powiedziało Dippowi, że dla gości przygotowano przenośne łazienki na świeżym powietrzu, ale Conover próbował skorzystać z jednej z łazienek na piętrze w domu Batuli.

W publikacji napisano, że Conoverowi powiedziano, że nie może z niego korzystać, a gwiazda Bravo wpadła w złość, co doprowadziło do tego, że został „poproszony o odejście” i został „wyrzucony” zgodnie z publikacją. Drugie źródło powiedziało to samo i dodało, że było „naprawdę złe” i „prawdopodobnie gorsze” niż opis poprzedniego źródła. Trzecie źródło również podzieliło się tymi samymi informacjami.

Conover nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Fani mieli wiele do powiedzenia na temat raportu, a niektórzy mogli powiedzieć, że mogło być przesadzone

Raport został udostępniony na Reddit i wywołał wiele reakcji fanów, w tym kilku, którzy zwrócili uwagę, że w przedsezonowym przedsezonowym zapowiedzi „Summer House” był klip pokazujący Conovera pijanego na weselu, ale nie dokonał ostatecznej edycji w pora roku.

„Czy ktoś pamięta przedsezonowy klip Craiga, który był pijany i protekcjonalny mówiący: 'Chodźcie chłopaki, ZACHOWUJcie się tak, jakbyście byli wcześniej na ślubie?’” – napisał ktoś. „Myślałem, że będzie w programie, ale tak nie było?” Ktoś inny napisał: „Oglądając zapowiedź sezonu 6, jest część, w której wygląda na to, że Craig upuszcza / rzuca drinka, podczas gdy Ciara krzyczy jego imię na weselu i wygląda niechlujnie jak diabli”.

Jedna osoba zgodziła się: „O tak, teraz to pamiętam! Dlaczego mieliby ciąć tego lol. Ktoś powiedział: „Paige przechwalała się, jak dobrze się bawili wykonując salta na weselu w WWHL. Jakby było słodkie i dziwaczne, a nie pijane i wstrętne na weselu.

Inni fani wyrazili nieco więcej sceptycyzmu w wiadomościach, a jedna osoba powiedziała: „Paige powiedziała w WWHL, że ona i Craig byli zdecydowanie najbardziej pijani na weselu, więc naprawdę nie zszokowałoby mnie, gdyby (lub tylko Craig) dostali tak pijani, że kazano im wracać do domu. Mam wrażenie, że „wyrzucono” może być trochę silne – nie sądzę, żeby to była jakaś wielka, niechlujna próba”. Inny powiedział: „Jestem pewien, że to nie było tak ekstremalne. Mógł zostać grzecznie umieszczony w Uberze pod koniec nocy.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button