Rozrywka

Gwiazda „Buckhead Shore” ma nadzieję na powrót do dawnej „opiekunki” Beyoncé

Zanim świat poznał Beyoncé jako Królową Bey, DJ Simmons znał ją jako swoją opiekunkę do dzieci.

„Beyonce kiedyś mnie niańczyła — była słodka, opiekuńcza, kochająca, dająca i wychowująca” — powiedziała gwiazda „Buckhead Shore”, syn zdobywcy nagrody Grammy producenta muzycznego i autora piosenek Daryla Simmonsa. .

„Chcę się z nią skontaktować, jeśli mogę. Mam nadzieję, że ten program uczyni mnie wystarczająco sławnym. Ale jeśli nie, będę strzelał dalej”.

DJ Simmons powiedział nam, że chce ponownie połączyć się ze swoją byłą „nianią” Beyoncé.beyonce/Instagram

Gwiazda reality show, której nowy serial zadebiutuje w czwartek w MTV, nadal zachwycała się tym, jak to było wisieć z muzyczną ikoną, zanim stała się sławna.

„[My dad] podpisał Beyonce, gdy miała 15 lat. Śpiewała z Destiny’s Child [but] W tamtym czasie nie nazywano ich Destiny’s Child,” DJ powiedział nam o Daryl, który pracował również z takimi postaciami jak Whitney Houston, TLC, Boyz ll Men i Toni Braxton.

Opisał ją jako „słodką, troskliwą, kochającą” opiekunkę.djsimmons__/Instagram

DJ wspominał sytuacje, kiedy „Beyoncé i Kelly Rowland siedziały z nim w domu”, by upewnić się, że „jest hetero”, kiedy jego rodzice wychodzili i wychodzili na kolację.

„Więc mogę powiedzieć, że Beyoncé była moją opiekunką” – dodał z dumą.

„Buckhead Shore” debiutuje w czwartek w MTV.

DJ obecnie występuje w „Buckhead Shore”, który śledzi grupę przyjaciół, którzy spędzają lato w Buckhead w stanie Georgia, mieście położonym niecałe osiem mil od Atlanty.

W przeciwieństwie do podobnych reality show, aktorzy najnowszego spinoffu „Jersey Shore” są już znanymi kumplami i spędzą letnie miesiące w rodzinnym domu nad jeziorem.

Spektakl jest najnowszym spinoffem „Jersey Shore”.

Fani mogą spodziewać się, że rozkwitnie mnóstwo dramatów i romansów, ponieważ wszyscy w serialu mieszkają pod jednym dachem.

Premiera „Buckhead Shore” w czwartek o 21:00 czasu wschodniego w MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button