Rozrywka

Gwiazda Corrie, Colson Smith, wspierana, gdy ujawnia bolesny powód, dla którego nie może pływać

Gwiazda Corrie, Colson Smith, ujawnił, że nigdy nie nauczył się pływać, ponieważ był zbyt skrępowany swoją wagą w szkole.

Aktor jest najbardziej znany z roli policjanta Craiga Tinkera w Coronation Street, ale ostatnio zagrał w nowym programie sportowym ITV, The Games.

W wyczerpującym teleturnieju, prowadzonym przez Holly Willoughby i Freddiego Flintoffa, 12 celebrytów walczy w różnych wydarzeniach sportowych, od wyścigów lekkoatletycznych i rzutów młotem po pływanie.

Ale Colson potwierdził w programie, że nauczył się pływać dopiero pięć tygodni temu, aby przygotować się do serii.

Colson zrzucił aż 10 kamieni po odkryciu zamiłowania do biegania – i jest otwarty na fanów w mediach społecznościowych o swojej inspirującej podróży do odchudzania.

Gwiazda Corrie, Colson Smith, zaczął uczyć się pływać pięć tygodni temu, aby przygotować się do ITV The Games (Zdjęcie: Michael Zemanek/REX/Shutterstock) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

A we wtorek wieczorem (10 maja) ujawnił, że nauczył się pływać dopiero pięć tygodni temu, co stawia go w bardzo niekorzystnej sytuacji w porównaniu z innymi zawodnikami.

Colson finiszował na ostatnim miejscu podczas wyścigu telewizyjnego, ale był zachwycony, że ukończył pływanie w mniej niż minutę i pobił swój życiowy rekord.

Wszedł z czasem 47,71 sekundy, czyli zaledwie 15 sekund za zwycięzcą Love Island Wesem Nelsonem.

Mydlana gwiazda ukończyła wyścig w nieco ponad 47 sekund – to dla niego rekord życiowy (Zdj .: Michael Zemanek/REX/Shutterstock) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Rozmawiając z gospodarzem Alexem Scottem, Colson powiedział: „Brzęczę. Muszę być jedną z najszczęśliwszych osób, które doszły do ​​ostatniego miejsca w zawodach. Dla mnie to jest ogromne, to 10 sekund szybciej niż to, co zrobiłem podczas ostatniego treningu!”

Stały bywalca Corrie zdobył największy wiwat od tłumu, a prezenter Yung Filly okrzyknął go swoim osobistym zwycięzcą imprezy.

Widzowie ITV byli zachwyceni dla Colsona po jego sukcesie w pływaniu – zwłaszcza, że ​​nauczył się pływać dopiero 5 tygodni temu.

Fani chwalili gwiazdę mydła na Twitterze podczas programu ITV (Zdjęcie: REX / Shutterstock) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jeden z nich napisał: „@colsonsmith co za gwiazda!! Zdecydowanie zwycięzca wyścigu pływackiego, kiedy 5 tygodni temu nie umiał pływać, a teraz właśnie rozwalił sobie PB! Jego uśmiech na końcu podsumował to #TheGames”.

Drugi powiedział: „TAK! @colsonsmith, absolutnie zniszczyłeś ten basen, gratulacje! Powinieneś być z siebie niesamowicie dumny! #TheGames”.

Trzeci zgodził się: „Traci 10 kamieni, uczy się pływać 5 tygodni temu… rozbija go w 47 sekund #TheGames #underdog”.

Jest DUŻO więcej, skąd to się wzięło! Chcesz wszystkie zapierające dech w piersiach historie ze świata showbiznesu i najświeższe wiadomości z telewizji i telenoweli?

Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie nasze biuletyny o showbiznesie, telewizji i mydłach – wpadną one prosto do Twojej skrzynki odbiorczej i możesz zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Przekażemy Ci informacje od eksperta telewizyjnego Eda Gleave’a i specjalisty od mydła Sashy Morris. Aha, i twoja codzienna porcja Piersa, Katie Price, Demi Rose i wszystkich innych ulubionych Daily Star.

Możesz się zarejestrować tutaj – nie pożałujesz…

Czwarty dodał: „Colson uzyskał 47,7 w wyścigu pływackim, kiedy nie mógł nawet pływać 5 tygodni temu, pokazał się z wystarczającą ilością pracy i sercem, że możesz osiągnąć wszystko”.

Poszukiwany piosenkarz Max George zajął drugie miejsce, mimo że doznał paskudnej kontuzji ucha wcześniej w konkursie.

Max potwierdził we wtorek, że miał perforowaną błonę bębenkową podczas poniedziałkowego pokazu, ale zapewnił fanów, że nic mu nie jest.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button