Rozrywka

Gwiazda „Dni naszego życia” Billy Flynn zgadza się z decyzją o zabiciu Abby

Dni naszego życia Aktor Billy Flynn gra Chada DiMera w telenoweli NBC. Chad jest wybitną postacią w Salem, a jego relacje z Abby Deveraux (Marci Miller) były głównym tematem jego historii. Ale Chad opłakuje śmierć swojej żony po tym, jak tajemniczy napastnik zabija Abby. Decyzja o zabiciu Abby wywołała oburzenie i Flynn otwiera się na swoje przemyślenia na ten temat.

Marci Miller i Billy Flynn i Michael Tullberg/Getty Images

Gwiazda „Days of Our Lives” Billy Flynn uważa, że ​​zabicie Abby Deveraux było dla niego najlepsze

10 czerwca odcinek Dni naszego życia, Chad odkrył martwe ciało Abby w ich sypialni. Fani wiedzieli, że śmierć Abby nadejdzie długo, ponieważ krążyły plotki, że zostanie zabita w makabrycznym morderstwie. Nie byli jednak przygotowani na pożegnanie z ukochaną bohaterką.

POWIĄZANE: Spoilery i pre-empty „Dni naszego życia” z 13 czerwca: Fallout from Abby’s Murder

Śmierć Abby to gorący temat w społeczności telenoweli, a wielu fanów jest zdenerwowanych decyzją o jej zabiciu. Jednak Flynn skacze w obronie scenarzystów i producentów. W wywiadzie dla Soap Opera Digest aktor wyjaśnił, że zgodził się, że najlepiej będzie zabić Abby.

„To bardzo smutne. Nie sądziłem, że zrobią to Abigail. Biorąc to pod uwagę, myślę, że to jedyny sposób, aby zrobić to naprzód. Nie możesz jej tak po prostu skreślać. Wolałbym, żeby to robili, niż dalej doprowadzać ją do szaleństwa i torturować na wszystkie te szalone sposoby.

Odejście Marci Miller doprowadziło do śmierci Abby Deveraux

Miller przejął rolę Abby na Dni naszego życia w listopadzie 2016 r. Kate Mansi wcześniej grała tę pozycję i chociaż Miller miała duże buty do wypełnienia, zdobyła sobie fanów. Chemia Millera i Flynna zwiększyła popularność Abby i Chada, a ich romans był ważnym aspektem serialu. Jednak liczne odejścia Millera zmieniły związek Chabby’ego, często skutkując rozpadem pary.

Po kolejnym krótkim rozstaniu Abby i Chad w końcu wrócili do siebie, ale nie mieli mieć szczęśliwego zakończenia. Kiedy Miller zdecydowała się opuścić program po pięciu latach, była zszokowana, że ​​producenci chcieli zabić Abby. W wywiadzie dla Soap Opera News Miller wyraziła swoje niezadowolenie z powodu śmierci swojej bohaterki. „Szczerze mówiąc, miałem naprawdę trudny czas z podjęciem decyzji. Szczerze myślałem, że przekształcą i powinny przerobić; to była moja opinia”.

Billy Flynn zapowiada, co dalej z Chadem DiMera w „Days of Our Lives”

Czad mierzy się z życiem jako wdowiec dalej Dni naszego życia z martwą Abby. Opłakując śmierć żony, musi być silny dla swoich dzieci, Thomasa i Charlotte DiMera (Cary Christopher i Autumn Gendron). W potrzebie Chad zgromadzi wokół siebie przyjaciół i rodzinę. Chociaż teraz jest ciężko, Chad w końcu odejdzie od Abby, czego nie może się doczekać Flynn.

„Jeśli Abigail jest w pobliżu, widzom będzie trudno chcieć, żeby ruszył dalej. I tak naprawdę nie można opowiedzieć historii dla Czadu, jeśli Abigail jest cały czas w stanie zawieszenia. Więc samolubnie, przez ostatnie kilka lat nie dowiedziałem się zbyt wiele historii, ponieważ ciężko jest wiedzieć, co zrobić z Czadem, kiedy Abigail przychodzi i odchodzi. Ostatecznie jestem podekscytowany potencjałem tego, co nadejdzie. Ale kocham Czad i Abigail. To wspaniała historia miłosna”.

Mając wystarczająco dużo czasu, Chad ponownie odnajdzie miłość i znajdzie swojego kolejnego towarzysza. Jednak, jak wiedzą fani mydła, dramat nastąpi, gdy Chad i jego nowa dama zaczną się do siebie zbliżać. Dramatem może być powrót jego byłej żony z martwych.

POWIĄZANE: Fani „Days of Our Lives” walczą z fanami „Młodych i niespokojnych” nad „Chabby”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button