Rozrywka

Gwiazda „Dzisiaj Show” Hoda Kotb mówi, że „Serce jest otwarte” na ponowne randki

Hoda Kotb podzieliła się w lutym, że ona i narzeczony Joel Schiffman postanowili rozejść się. ten Dzisiaj pokaż gwiazda nadal jest współrodzicielem ich dwóch córek – Haley, 5 i Hope, 3 – ze swoim byłym, a ostatnio rozmawiała z kumplem i współprowadzącą Savannah Guthrie o jej przemyśleniach na temat ponownego znalezienia miłości.

Hoda Kotb z „Dzisiaj Show” | Jamie McCarthy/Getty Images)

Hoda Kotb mówi „w pewnym momencie… to się stanie”

ten Dzisiaj pokaż niedawno obchodził 70. rocznicę powstania w The Paley Center for Media w Nowym Jorku. Kiedy temat wydarzenia zszedł na randki, Kotb skomentował potencjał przyszłego związku.

„Tak naprawdę nie myślałem o tym, z kim mógłbym się zobaczyć, ale muszę coś powiedzieć” – stwierdził Kotb, według People. „Moja siostra nawet powiedziała i zapytała mnie w pewnym momencie: „Boisz się być sam?” Powiedziałem jej: „Nie będę sam”. “

Kotb wyjaśniła, że ​​potrafi wyobrazić sobie, że ponownie odnajdzie miłość i jest całkowicie dostępna na nowe możliwości.

„Nie wiem, dlaczego powiedziałem to tak wyraźnie, ale w rzeczywistości wiedziałem, że moje serce jest otwarte – mam otwarte serce” Dziś powiedziała gwiazda. „To nie jest trudne. To nie jest zakryte. Więc wiem, że w pewnym momencie i widzę, że to się stanie. Kiedy? Nie mogę powiedzieć, ale zapewniłem ją, że powiedziałem: „Och, nie martw się. Bez obaw. Powiedziałem, że wszystko będzie dobrze. “

POWIĄZANE: „Today Show”: Hoda Kotb podzieliła się „Wielką radą”, którą dostała od „Cool Friend” Savannah Guthrie

Savannah Guthrie chętnie gra w swatkę

Guthrie zaoferował jej usługi kojarzeń i obiecał, że przejdzie przez „szczegółowy” proces przesiewowy. Najwyraźniej współgospodarz Kotba zaakceptowałby dla swojej przyjaciółki tylko zalotnika najwyższego kalibru.

„Gdybym znalazł kogoś godnego, to byłoby całkiem w porządku” – skomentował Guthrie. „Ta osoba musiałaby być spektakularna”.

ten Dziś Anchor podała jedynie niejasny opis tego, w jaki sposób zbierze informacje z możliwych dat dla Kotba.

„Nie chcę przechodzić przez mój proces aplikacyjny”, zauważył Guthrie. „Projekcja będzie szczegółowa. Mój schowek, 10 stron [of] pytania.”

Hoda Kotb nazwał Joela Schiffmana „miłą i kochającą osobą”

Kotb i Schiffman spotkali się w 2013 roku. Następnie adoptowali Haley w 2017 i Hope w 2019, a zaręczyli się jeszcze w tym samym roku. Kotb otworzył się na temat zakończenia jej zaręczyn z Schiffmanem w dniu Dzisiaj z Hodą i Jenną wcześniej w tym roku.

„Joel i ja przeprowadziliśmy wiele modlitewnych i naprawdę znaczących rozmów podczas wakacji i zdecydowaliśmy, że jesteśmy lepsi jako przyjaciele i rodzice niż jako zaręczona para” – powiedział Kotb Jennie Bush Hager i Dzisiaj pokaż widzów, według Today.com. „Zdecydowaliśmy więc, że rozpoczniemy ten nowy rok i zaczniemy go trochę na naszej nowej ścieżce jako kochający rodzice naszych uroczych, uroczych dzieci i jako przyjaciele”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/_uMYhdbGdzs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Dziennikarz NBC zauważył, że nic konkretnego nie skłoniło do zerwania i że ich związek „miał być tam przez sezon”.

„To świetny facet” – dodał Kotb. „Jest bardzo miłym i kochającym człowiekiem i czuję się zaszczycony, że spędziłem z nim osiem lat. Oboje jesteśmy dobrzy i oboje podążamy swoją drogą i naszą ścieżką. Będziemy dobrymi rodzicami dla tych dwóch uroczych dzieciaków.

POWIĄZANE: „Today Show”: Savannah Guthrie i Hoda Kotb dzielą się przemyśleniami na temat rodzicielstwa w późniejszym życiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button