Rozrywka

Gwiazda EastEnders, Max Bowden, „opuszcza ciążę ze złamanym sercem i romansem z gwiazdą”

Gwiazda EastEnders, Max Bowden, podobno pozostawił swoją ciężarną eks, która poczuła się „złamana” po rozpoczęciu związku ze swoim partnerem.

Max, który gra Bena Mitchella w mydle BBC, stał się „nierozłączny” ze swoją partnerką Shoną McGarty, która gra w mydle Whitney Carter.

Dzieje się to po tym, jak ciężarna była kochanka Maxa, Roisin Buckle, ujawniła w zeszłym miesiącu, że para miała chłopca.

Mówi się, że Max rozstał się z dyrektorem ubezpieczeniowym Roisin na początku tego roku, ale jest „podekscytowany”, że zostanie ojcem.

Roisin przyznała, że ​​przeszła „ciężkie kilka tygodni”, kiedy przeniosła się do mediów społecznościowych z ujęciami swojego brzuszka.

Max Bowden podobno zostawił swojego byłego w ciąży „ze złamanym sercem” (Zdjęcie: Max Bowden/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Teraz Roisin czuje się „poniżona i lekceważona” – według doniesień w The Sun.

Źródło powiedziało publikacji: „Roisin było straszne, czuje się upokorzona i lekceważona. Oczekuje dziecka i chociaż jest silną kobietą, czuje się bardzo zawiedziona.

„Nigdy nie spodziewała się, że Max pójdzie tak szybko. Wierzyła, że ​​mają przerwę, poświęcając czas na rozwiązanie swoich różnic.

„Konieczność zobaczenia go i Shony razem była bolesna.

Max podobno nawiązał romans ze swoją koleżanką z EastEnders, Shoną McGarty (Zdjęcie: WireImage) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

„Kiedy wyobrażano sobie, jak wychodzi z domu Shony, ludzie pytają ją, co się dzieje; koledzy z pracy pytali, czy wszystko z nią w porządku, co uznała za niewiarygodnie zawstydzające”.

Źródło dodało, że Roisin zawsze była „osobą prywatną” i teraz czuje się, jakby „znajdowała się w centrum rzeczywistego spisku EastEnders”.

Wynika z tego, że Max i Shona stali się „nierozłączni”, „szali się na siebie” i spędzają ze sobą dużo czasu.

Zauważono również, że para trzyma się za ręce, gdy jest razem.

Max i Roisin ujawnili swój związek w październiku zeszłego roku, po spotkaniu w pubie latem.

Max i Roisin rozstali się na początku tego roku (Zdjęcie: bowden5/Instagram) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Roisin milczała na temat swojego związku z Maxem, ale w maju utworzyła konto na Instagramie poświęcone jej samotnej matce o nazwie @one_mam_and_a_baby.

Powiedziała: „Jestem teraz samotną mamą, bardzo podekscytowaną, ale przyszłość jest dla mnie bardzo nieznana, więc chciałabym udokumentować swoją podróż”.

Od tego czasu na bieżąco informuje swoich obserwujących o zdjęciach swojej ciąży i twierdzi, że jest „tak podekscytowana” spotkaniem ze swoim synkiem.

Napisała: „Niespełna trzy miesiące jestem bardzo podekscytowana spotkaniem z nim. Boże, jak możesz kochać kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś, tak bardzo”.

Daily Star skontaktował się z przedstawicielem Maxa w celu uzyskania komentarza.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button