Rozrywka

Gwiazda Emmerdale, Kathy Glover, ujawnia, że ​​Ant i Dec wspierali ją przed walką z rakiem

Gwiazda Emmerdale, Kathy Glover, Malandra Burrows, ogłosiła niedawno swoją walkę z rakiem.

Aktorka grała jako Kathy w mydle ITV przez ponad 20 lat i opowiedziała się przed prezenterką Lorraine Kelly o swoim doświadczeniu.

W środowym programie (11 maja) 56-letnia Malandra szczerze mówiła o swojej diagnozie raka, a nawet powiedziała, jak Ant i Dec pomogli jej przez to przejść.

Lorraine zapytała gwiazdę: „Byłaś tak odważna i pozytywna, Malandro.

– Mówiłeś, że pozytywne nastawienie bierze się z czasu, gdy spędziłeś trochę czasu z Antem i Decem?

Na co odpowiedziała: „Absolutnie myślę, że wyruszyłabym w tę podróż, nie wiedząc, czy się rozpadnę, czy nie.

Malandra rozmawiała z Lorrain z ITV o swojej walce o zdrowie (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„I pamiętam, że tuż przed postawieniem diagnozy, gdy wszedłem do apartamentu Macmillan i zostałem powitany przez pielęgniarkę Macmillana, rozpłakała się, mówiąc mi, że mam raka.

„I powiedziałem„ spójrz, byłem w dżungli z Antem i Decem. Mogę zrobić wszystko. Zamierzam z tym walczyć i zadzwonię tym dzwonkiem”.

Doświadczenie Malandry I’m A Celeb pomogło jej przygotować się na wszystko (Zdjęcie: James Gourley / ITV / REX / Shutterstock)

„I to jest dokładnie to, co powiedziałem i to właśnie zamierzam zrobić”.

Gwiazda mydła dodała: „Więc tak, będąc w tej dżungli i tym, przez co przeszli mnie Ant i Dec, nie wiedziałem, że teraz mi to dobrze służy, prawda?”

„Ale tak się stało, więc tak, jestem od razu w trybie bitwy” – wyjaśniła odważnie.

Malandra grała Kathy w Emmerdale przez dwie dekady

Malandra kontynuowała: „Musiałem wspomnieć o mojej innej wspaniałej inspiracji, którą musi być cudowna i niesamowicie niesamowita Deborah James, dużo miłości dla ciebie kochanie i dziękuję za inspirację, którą mi dałeś”.

Lorraine powiedziała wtedy: „Aww, to jest tak cudowne, że będzie oznaczało dla niej cały świat, a jej kampania była zdumiewająca i ratowała życie”.

ITV Lorraine kontynuuje pracę w dni powszednie o 9 rano.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button