Rozrywka

Gwiazda Ex Premier League szybko uratowała streakera w stringach Supermana przed aresztowaniem

Były Blackburn Rovers i obrońca QPR Bradley Orr uratowali przed aresztowaniem napastnika w „stringach Supermana”, twierdząc, że jest jego kuzynem.

Streaker – który w rzeczywistości był przyjacielem Orra – wyłonił się z trybun na stadionie Ashton Gate w Bristol City, być może po przebraniu się w budkę telefoniczną w stylu Clarka Kenta, zanim rzucił się przez boisko i rzucił się w stronę swojego kumpla, który wtedy grał w swoją transakcję dla gospodarzy w League One. Prawy obrońca cieszył się jednym z tych relaksujących meczów, o których marzy każdy obrońca, gdy City osiągnęło rutynowe zwycięstwo nad MK Dons.

Niestety mecz został nagle przerwany przez widok, który przeraził i zszokował Orra. To nie był ptak, ani samolot, to były jego stringi Supermana w „orzechowym” przyjacielu.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

– Nie, musiałem powiedzieć, że to mój kuzyn – powiedział 39-letni Orr z Liverpoolu w podkaście Under the Cosh, zapytany, czy jego krewny wpadł na boisko i wskoczył na niego. „Tak, to były moje urodziny i mam ciasną grupę kumpli, z których wszyscy razem przeszliśmy szkołę. Ale jestem kumplami z tymi identycznymi bliźniakami, którzy są pieprzonymi świrami.

„Są świetnymi chłopakami, ale są na zakręcie i nie mają pojęcia o piłce nożnej, ani trochę nie pasjonują się futbolem. Przyjechali do Bristolu, ponieważ to była moja urodzinowa noc, a my graliśmy w MK Dons Wygrywaliśmy około 4-0 na 10 minut przed końcem i gra się skończyła.

„Byłem jak„ to, co się tutaj dzieje ”, i rozejrzałem się, a tam jest mój kolega Ben, w stringach Supermana i czapce z naciągniętym Bristol City i niczym więcej, robiący uroczystości na całym boisku. odszedł „o mój boże”.

Jakie inne dziwaczne momenty w piłce nożnej możesz wymyślić? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Orr grał w Bristol City, ale grał także w Premier League dla Queens Park Rangers i Blackburn Rovers

„Następną rzeczą, o której wiem, jest, że podbiega do mnie i skacze na mnie z tyłu, obijając się ze mnie, a cały tłum go wygwizduje. Miałem na sobie numer 17, a na plecach w permanentnym markerze ma „Orr 17”.

Streakers i pitch invaders w równym stopniu bawią i frustrują, ale prawie zawsze spotykają się z bardzo poważnymi konsekwencjami. Na szczęście dla „Bena”, Orr był pod ręką, aby zapewnić, że moce nie spadły na niego tak mocno, jak potężny kawałek Kryptonitu.

Orr, który po swoim zaklęciu w Bristolu grał w najwyższej klasie rozgrywkowej dla QPR, a następnie Blackburn, powiedział: „Został zatrzymany przez stewardów, dostali go i dali mu czteroletni zakaz stadionowy, a on jak „pieprzony dźwięk, i tak nie interesuję się piłką nożną”.

„Nigdy nie został tak porządnie nacięty, musiałem powiedzieć, że to mój kuzyn i to był trochę żart, wiesz, co mam na myśli, i uszło mu to płazem”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button