Rozrywka

Gwiazda Gilmore Girls, Matt Czuchry, wyjaśnił kiedyś, co reprezentuje Odette i jego romans z Rorym

Matt Czuchry spędził trzy lata grając Logana Huntzbergera dalej Dziewczyny Gilmore. W ostatnim sezonie serialu Logan przeszedł metamorfozę. Z nieodpowiedzialnego imprezowicza stał się biznesmenem gotowym zrobić kolejny krok ze swoją ukochaną, Rorym Gilmorem. ten Gwiazda rezydenta powtórzył swoją rolę jako Logan w odrodzeniu Netflix 2016, Gilmore Girls: rok z życia. Przebudzenie nie zdziałało cudów dla jego postaci. W rzeczywistości fani opłakiwali wyraźną regresję postaci. Podczas gdy Czuchry odmówił obrony Logana, raz ujawnił to, czego chciał, aby fani odebrali mu jego portret Logana w odrodzeniu.

Logan Huntzberger w sezonie 7 był znacznie inny niż Logan w odrodzeniu

Logan sprawił, że nawet entuzjastyczni fani Jess Mariano omdleli kilka razy w sezonie 7 Dziewczyny Gilmore. Wyrósł na człowieka, który stanął w obronie siebie i odszedł od swojej bogatej, ale apodyktycznej rodziny. Logan pojawił się dla Rory, dobrze ją traktował, a nawet zaplanował dla nich wspólne życie. Nie miało tak być. Rory odrzucił swoją propozycję w finale serii.

Kiedy przebudzenie spadło, fani odkryli, że Logan z przeszłości powrócił, ku ich przerażeniu. Logan nie pracował sam; zamiast tego mieszkał w Londynie i był zaręczony z kobietą, którą aprobowała jego rodzina. Miał też romans z Rory. Rory też się z kimś spotykała, chociaż ledwo pamiętała imię biednego mężczyzny.

Matt Czuchry chciał, aby fani zrozumieli, że narzeczona Logana, Odette, i jego romans z Rorym reprezentują jego życie

Czuchry powiedział kiedyś, że nie będzie bronił działań Logana, ale rozumie, dlaczego fani weszli na postać okraczającą dwa różne światy. Jeśli się nad tym zastanowić, nie było to takie dziwne. Przed sezonem 7 Dziewczyny Gilmorektórego nie napisali Amy Sherman-Palladino i Dan Palladino, Logan spędził całe życie w konflikcie z pragnieniami i obowiązkami rodzinnymi.

Matt Czuchry jako Logan i Alexis Bledel jako Rory w „Gilmore Girls: rok z życia” | Saeed Adyani/Netflix

Czuchry ma nadzieję, że fani zrozumieją, co się dzieje z Loganem. W wywiadzie dla Time Czuchry wyjaśnił, że wierzy, iż Odette reprezentuje jego rodzinne zobowiązanie, a Rory reprezentował to, czego naprawdę chciał. Powiedział, że dla niego Logan zawsze był i zawsze będzie zakochany w Rory. Była tym, czego chciałby w idealnym świecie. Czy zatem wizja Czuchry’ego mogła się jeszcze urzeczywistnić? Technicznie może.

Czy Matt Czuchry powtórzyłby ponownie swoją rolę, gdyby nastąpiło drugie przebudzenie?

Nie było jeszcze oficjalnego słowa na temat drugiego odrodzenia, ale przez lata wielu członków obsady wyraziło zainteresowanie powrotem do Stars Hollow. Scott Patterson, aktor, który wcielił się w Luke’a Danesa, jest otwarty na ten pomysł, podobnie jak Lauren Graham, aktorka, która zagrała Lorelai Gilmore. Czuchry był zdecydowanie entuzjastycznie nastawiony do tej perspektywy jeszcze w 2021 roku.

Logan Huntzberger | Netflix

W wywiadzie dla magazynu Us w 2021 r. Czuchry zauważył, że miałby „szczęście” ponownie pracować z obsadą i ekipą. Ma nawet pomysł, jak powinny się potoczyć sprawy. Powiedział publikacji, że Logan i Rory byliby razem, gdyby to od niego zależało. Kiedy zakończyło się pierwsze przebudzenie, Logan miał iść do ołtarza z Odettą. Rory była w ciąży, przypuszczalnie z dzieckiem Logana.

ZWIĄZANE Z: „Gilmore Girls”: Logan Huntzberger bardziej przypomina Lorelai Gilmore niż ktokolwiek inny

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button