Rozrywka

Gwiazda Gogglebox Lee zapewnia fanów, że Jenny „poradzi sobie dobrze” po operacji

Fani popularnego programu telewizyjnego Gogglebox zastanawiali się, dlaczego Jenny Newby nie pojawiła się ze swoimi kolegami z obsady na BAFTA w niedzielny wieczór (8 maja).

Jej kolega, Lee Riley, zabrał się na Instagram, aby potwierdzić, że Jenny była w szpitalu na operację.

Gogglebox wygrał gong na gali rozdania nagród za najlepiej skonstruowaną rzeczywistość, a uczestnicy pokazu pojawili się na scenie, aby odebrać swoje uznanie.

Ale fani byli zdezorientowani i zaniepokojeni, gdy zdali sobie sprawę, że 66-latek zniknął w składzie.

Lee opublikował aktualizację na Instagramie, aby uspokoić umysły fanów, którzy zastanawiali się, jak się miewa Jenny lub czy cierpi na poważną chorobę.

Lee wyjaśnił, że Jenny czekała na operację przez dwa lata (zdjęcie: Channel4.com) Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Gwiazda reality show opublikowała film z podpisem: „Dziękuję (emotikony modlitewne dłoni) dziękuję za troskę o was wszystkich (emotikonów z miłością i sercem) xx”

Mówiąc do kamery, powiedział: „Cześć wszystkim, tylko krótka informacja o Jenny.

„Tak, przeszła operację, ale była na liście oczekujących od dwóch lat i nadszedł tydzień BAFTA, więc byłem całkowicie zdenerwowany, że nie mogła być u mojego boku zeszłej nocy, i ona też była.

– Ma się dobrze i wyjdzie w tym tygodniu.

Gwiazda reality show podziękowała fanom za wsparcie i życzenia (Zdjęcie: Instagram)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Kontynuował: „I powiedziałem jej o wszystkich życzliwych życzeniach, które miała, a ona chciała powiedzieć„ dziękuję ”, a ja też, chcę podziękować za troskę”.

Lee powiedział The Sun, że Jenny była w szpitalu, ale nie podał żadnych szczegółów.

Na BAFTA powiedział: „Jenny miała tu być, ale musiała przejść drobną operację. Przyszło w tym tygodniu i nie mogła tego odrzucić.

„Właściwie nadal jest w szpitalu, więc będzie obserwowała stamtąd ze swojego szpitalnego łóżka”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button