Rozrywka

Gwiazda „Little People, Big World” Tori Roloff ujawnia diagnozę karłowatości u trzeciego dziecka

Więcej informacji: dzieci celebrytów Ice-T krytykuje hejterów po tym, jak Coco Austin popycha 6-letnią córkę w wózku: „Fem all” Nick Jonas zastanawia się nad „dziką” podróżą córki Malti po 100 dniach na OIOM-ie Coco Austin krytykuje „śmieszne” reakcje po pchnięciu córka, 6 lat, w wózku Scott Disick spotyka się z dziećmi po ślubie Kourtney Kardashian: „Moja załoga”

U nowo narodzonego syna Tori Roloff, Josiah, zdiagnozowano achondroplazję, tę samą formę karłowatości, którą ma jego tata Zach Roloff i dwoje rodzeństwa.

„[It’s] nie jego tożsamość” – 31-letnia gwiazda „Little People, Big World” opowiedziała tygodnikowi Us Weekly o stanie swojego 3-tygodniowego dziecka.

„On ma achondroplazję, ale nie jest jak „Josiah achondroplazja”. Tak jak ja jestem Tori, mam brązowe włosy. Nie jestem brunetką – nie tak bym się klasyfikowała”.

Osobowość TLC jest także matką pięcioletniego syna Jacksona i dwuletniej córki Lilah, które przybyły odpowiednio w 2017 i 2019 roku.

Powiedziała, że ​​karłowatość jest „tak normalna” dla niej i 32-letniego Zacha.

„Mamy tak wiele zasobów i jest wielu rodziców, którzy nie mają takich samych zasobów i „nie mają takiego samego zaufania do wszystkiego, co robimy z Zachem” – wyjaśniła. . „Na pewno będziemy orędownikami osób z karłowatością” [be]przyczyną naszych dzieci.”

Gwiazdy reality show powitały swojego synka w zeszłym miesiącu, prawie trzy tygodnie przed terminem porodu.

Josiah przybył w kwietniu i oznacza trzecie dziecko dla Tori i Zacha Roloffa.toriroloff/Instagram

„Zaskoczyłeś nas wszystkich, przychodząc wcześniej, ale także czekanie wydawało się trwać całe życie!” Tori napisała podpis na instagramowym debiucie niemowlęcia. “Najlepszy prezent urodzinowy w historii!”

Następnie nazwała swoje najstarsze dzieci „absolutnie najlepszym starszym bratem i siostrą”, tryskając: „Jackson chce go stale trzymać, a Lilah jest tak zaniepokojona, że ​​będzie tęsknić za swoim Binkie lub kocykiem!”

Osobowościami TLC są także rodzice syna Jacksona i córki Lilah.zroloff07/Instagram

Mieszkańcy Waszyngtonu szczerze mówili w 2019 r. o tym, że „trudno” im dowiedzieć się o diagnozach karłowatości ich dzieci.

„Myślę, że jeśli chodzi o zdrowie z krasnoludami, nigdy nie wiadomo”, powiedziała fotografka w odcinku ich rodzinnego programu w tym czasie, a jej partner dodał: „To dużo do przetworzenia”.

Zach dodał: „To trochę emocjonalne, cięższe, kiedy wiesz, że twoje dziecko może mieć więcej problemów, a może inną ścieżkę niż 95 procent innych dzieci na świecie”.

Tori przez lata głośno mówiła na Instagramie o problemach zdrowotnych swoich dzieci, dzieląc się operacją nogi Jacksona z grudnia 2021 r. i diagnozą Lilah zeza zez w listopadzie 2020 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button