Rozrywka

Gwiazda Man City odetchnęła z ulgą, że od lat nie mierzy się z Erlingiem Haalandem w epickiej reakcji na rozdanie

Aymeric Laporte przyznał, że cieszy się, że nie musi stawić czoła Erlingowi Haalandowi po tym, jak Manchester City potwierdził, że zgodził się na „zasadniczą umowę” dla Norwega.

Środkowy obrońca zażartował w odpowiedzi na ogłoszenie City o transakcji na Twitterze. Hiszpan napisał na Twitterze: „Cieszę się, że nie będę biegał za tym facetem przez następne kilka lat. Witaj, Erling!”

Laporte był jedynym członkiem backline City, który powitał swoją nową supergwiazdę w niebieskiej części Manchesteru. Kyle Walker również odpowiedział na tweeta wiadomością powitalną: „Witaj Erling, nie możemy się doczekać powrotu do pracy! @ErlingHaaland!”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Saga transferowa Haalanda dobiegła końca we wtorek po południu, a następny cel Norwega został potwierdzony jako drużyna Pepa Guardioli.

Strony europejskie znalazły się w czerwonym pogotowiu, gdy okazało się, że Haaland ma klauzulę zwolnienia w wysokości 54 milionów funtów w swoim kontrakcie z Borussią Dortmund. I pomimo powiązania z większością dużych stron na kontynencie, Haaland zdecydował się przenieść do City.

Raporty sugerują, że Norweg był chętny do współpracy z Guardiolą, podczas gdy jego powiązania z dzieciństwa z drużyną również odegrały ważną rolę.

Czy myślisz, że Haaland odniesie sukces w City? Daj nam znać w sekcji komentarzy

Laporte żartował, że cieszy się, że nie musi grać przeciwko Haalandowi (Zdjęcie: Matt McNulty/Manchester City FC)

Guardiola powiedział: „Wszyscy znają sytuację, nie powinienem rozmawiać, ponieważ nie lubię rozmawiać o przyszłym lub przyszłym sezonie.

„Dortmund i Man City powiedzieli mi, że nie wolno mi nic mówić, dopóki wszystko się nie skończy. Będziemy mieli czas na rozmowę”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button