Rozrywka

Gwiazda „Moon Knight”, Ethan Hawke, do tej pory nie zaimponował swojej nastoletniej córce

Ethan Hawke to niezwykle wszechstronny aktor. Powołał do życia wiele szalenie różnych postaci, nigdy nie przestając grać na najwyższym poziomie. Pomimo całego życia imponującego aktorstwa, jego rola w serialu Marvel Księżycowa noc postawił go w świetle reflektorów. W rzeczywistości jest to pierwsza rola, która zrobiła wrażenie na jego nastoletniej córce – i, jak wiedzą rodzice, jest to najtrudniejsza publiczność do zadowolenia.

Ethan Hawke ma imponującą karierę aktorską

Ethan Hawke bierze udział w premierze filmu Marvel Studios „Moon Knight” w El Capitan Theatre 22 marca 2022 roku w Los Angeles w Kalifornii. | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Aktor Ethan Hawke zadebiutował na dużym ekranie w wieku 15 lat w filmie science fiction Odkrywcy. Jednak jego wielka przerwa nastąpiła kilka lat później w przeboju z 1989 roku, Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

Od tego momentu Hawke zagrał w kilku pamiętnych filmach, w tym Biały Kieł oraz Rzeczywistość boli. Swoją pierwszą nominację do Oscara zdobył za thriller kryminalny Dzień treningowy w 2002 roku. Hawke zyskał także uznanie za swoją wyjątkową rolę w Chłopięctwokręcony cyklicznie przez dekadę jego życia.

Występ Ethana Hawke’a „Moon Knight” przyciąga wzrok — nawet jego córka jest pod wrażeniem

” src=”https://www.youtube.com/embed/EE1Iue0UmXg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Księżycowy rycerz ma publiczność i krytyków zachwycających dzięki fenomenalnej fabule, ekscytującej akcji i niesamowitej obsadzie. Oscar Isaac występuje w roli tytułowego bohatera, który cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości. Bez względu na to, jaką osobowość przedstawia Izaak, za każdym razem to robi.

Ale każda dobra opowieść o superbohaterach byłaby niczym bez równie zabawnego supervillain. Wchodzi Hawke, który gra miękkiego przywódcę kultu, Arthura Harrowa. Cała seria naprawdę jest fajna, a sposób, w jaki Hawke całkowicie obejmuje swoją postać, jest urzekający.

Udało mu się nawet zaimponować najsurowszemu krytykowi — swojej 13-letniej córce Clementine. W niedawnym wywiadzie dla People, Ethan Hawke podzielił się reakcją swojej córki na zwiastun Moon Knight. „Oglądała to na swoim telefonie. Ona mówi: „Tato; to wygląda naprawdę dobrze. To znaczy, jej oczy po prostu poszły [wide]; nie mogła w to uwierzyć. – O tym mówią dzieci w szkole. Więc to jest pierwszy, który [impressed] ją.”

Druga córka Hawke’a zapala ekran w „Stranger Things”

„src=”https://www.youtube.com/embed/NYLcACKlwS8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ethan Hawke jest dumnym ojcem czwórki wspaniałych dzieci. Ma dwoje dzieci ze swoją obecną żoną — Clementine i Indianą. Ma również dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa z aktorką Umą Thurman — Mayę i Levon. Jego najstarsza córka poszła w ślady swoich słynnych rodziców i również została aktorką.

Maya Hawke stała się natychmiast rozpoznawalna po swojej niedawnej roli w ukochanym serialu science fiction Dziwne rzeczy. Gra Robin Buckley, inteligentną, sarkastyczną nastolatkę za ladą w Scoops Ahoy. Hawke dołączył do obsady w sezonie 3, a fani natychmiast pokochali dowcipne przekomarzanie się Robina i Steve’a Harringtona.

Hawke powraca do roli w 4 sezonie Dziwne rzeczy. Powiedziała, że ​​„w tym sezonie sprawy przyjmą „straszny” obrót” dla Robin. Netflix wyda nowy sezon w dwóch częściach, przy czym pierwsze pięć odcinków zostanie wydane 27 maja 2022 r., a ostatnie cztery odcinki 1 lipca.

ZWIĄZANE Z: „Moon Knight”: Ethan Hawke nie był pewien, czy był odpowiednim aktorem do roli Arthura Harrowa, „Zawsze byłem trochę zaniepokojony”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button