Rozrywka

Gwiazda „Moon Knight” Oscar Isaac może wprowadzić fanów w błąd co do drugiego sezonu

Nowa seria MCU Moon Knight zadebiutowała w marcu 2022 roku i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Spektakl opowiada o najemniku Marcu Spector (Oscar Isaac), który cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i zmaga się z wieloma osobowościami, w tym z nieśmiałym pracownikiem sklepu z pamiątkami Stevenem Grantem. Marc/Steven jest także awatarem egipskiego boga Chonshu, boga księżyca.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Przytłaczająca reakcja na serial sprawiła, że ​​fani zapytali: czy będzie sezon 2 Moon Knight? Oto wszystko, co do tej pory wiemy o potencjalnym drugim sezonie.

Źródło: Disney Plus Artykuł jest kontynuowany pod reklamą. Czy będzie więc sezon 2 serialu Disney+ „Księżycowy rycerz”?

Podczas omawiania serialu na wirtualnym czacie z Jaredem Leto — który zagrał dr. Michaela Morbiusa w Sony Morbius — podczas sesji „Aktorzy na aktorach” Variety, Oscar powiedział, że nie miał wcześniejszej wiedzy na temat postaci, którą grał przed przyjęciem tej roli. .

„Nigdy wcześniej nie słyszałem o Moon Knight i kolekcjonowałem komiksy, gdy byłem młodszy” – ujawnił. – Słyszałem o Morbiusie, ale nigdy nie słyszałem o Moon Knight.

Źródło: artykuł Disney Plus jest kontynuowany pod reklamą

Kontynuował: „Nie wiem, jak wyglądał ten proces, ponieważ jest to film fabularny, jesteśmy limitowaną serią”.

Jeśli można w to wierzyć, Moon Knight będzie miał tylko jeden sezon. Nie oznacza to jednak, że serial nie zainspiruje spinoffa, podobnego do Wandavision.

Nowe dowody sugerują, że „Moon Knight” będzie miał w końcu drugi sezon. @Hayaattiaaa

Odkąd wszyscy pytacie #oscarisaac #mohameddiab #moonknight

♬ oryginalny dźwięk – haya Źródło: [email protected]

Niedawno reżyser Moon Knight, Mohamed Diab, zamieścił na Twitterze TikTok z kilkoma odkrywczymi informacjami. TikTok użytkownika @hayaattiaaa przedstawia Hayę, która jest podobno siostrzenicą Mohameda, pytając: „Pytanie w głowie wszystkich: czy jest sezon 2?” z Mohamedem udającym zmieszanie. Następnie kamera przesuwa się do Oscara Isaaca, który odpowiada: „Dlaczego inaczej mielibyśmy być w Kairze?”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż technicznie nie jest to odpowiedź, fani byli podekscytowani perspektywą większej liczby Moon Knight, zwłaszcza po ostatnim odcinku, który pozostawił co najmniej kilka luźnych końców, które można by zbadać w potencjalnym drugim sezonie. TikTok opublikowany na Twitterze Mohameda jest również znakiem, że wiadomość nie jest przeciekiem, ale raczej starannie zaplanowanym ujawnieniem.

Wszystkie odcinki Moon Knight są już dostępne do streamowania w Disney Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button