Rozrywka

Gwiazda muzyki pop, Rina Sawayama, zamienia imprezę Cannes Pride w „piekło hokedown”

Więcej na temat: cannes lions Impreza Bravolebrities z Boy George na imprezie jachtowej w Cannes w stylu „Below Deck” How Flamin’ Hot Cheetos doprowadziła Megan Thee Stallion do podpisania umowy z szefem Jay-Z Roc Nation Netflix, która zadała trudne pytania dotyczące przyszłości firmy w Cannes Lions Najlepsi dyrektorzy na festiwalu Cannes Lions wyruszają do Monako

CANNES — Upalny festiwal Cannes Lions był wyjątkowo gorący dzięki Rinie Sawayama.

Japońsko-brytyjska gwiazda popu, która identyfikuje się jako panseksualna, zamieniła czwartkową imprezę Google Pride w „piekielną łajbę”, celebrującą społeczność LGBTQIA+, której z dumą jest częścią.

„Udawaj, że jesteśmy w Ameryce Środkowej. Nie mam dużego doświadczenia z Ameryką Środkową, ale po prostu udaję” – powiedziała przed wykonaniem „This Hell”, swojego hymnu, który kwestionuje świeckie przekonania o osobach queer.

„Jesteśmy w zabawie. Czy wiecie, co to jest motyka? 31-letni Sawayama kontynuował. „Dlaczego cię o to pytam, ponieważ chociaż jest to teraz bezpieczna przestrzeń, a mimo to dobrze prosperujemy, są ludzie, którzy chcieliby, aby dziwaczni ludzie poszli do piekła”.

Sawayama zauważyła, że ​​napisała „małą piosenkę”, ponieważ „pomyślała, że ​​jeśli wszyscy pójdziemy do piekła, to brzmi to jak cholerna impreza dla mnie, mam rację?”

Rina Sawayama wystąpiła na imprezie Google Pride podczas Cannes Lions.Page Six

Hordy fanów – z których wielu prawdopodobnie było kierownikami ds. marketingu i reklamy w mieście na tygodniowe wydarzenie branżowe – sprawiły, że podłoga zatrzęsła się nieustannym skakaniem i tańcem, gdy brytyjska artystka śpiewała ostre teksty.

„Okazuje się, że pójdę do diabła, jeśli dalej będę sobą” – rzuciła. „Nie wiem, co zrobiłem, ale wydają się dość szaleni z tego powodu / Bóg nas nienawidzi? No dobrze, zapnij pasy, jedziemy o świcie.

„Jesteśmy w rozsypce” – oświadczyła gwiazda popu na scenie. Strona szósta

Sawayama — która wstrząsnęła domem w kolorowym body z prześwitującą boazerią — wykonała kilka swoich hitów, w tym utwór taneczny „Lucid”, inspirowany Britney Spears singiel „XS” i „Free Woman”, jej duet Lady Gaga (bez Mother Niestety potwór).

Imprezowiczów Google zafundowano bezpłatne malowanie twarzy i błyszczące manicure. W linii pokonali upał niekończącymi się różami i koktajlami ozdobionymi flagami Pride.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button