Rozrywka

Gwiazda „My Big Fat Fabulous Life” Buddy Bell już dawno przeniósł się z Bretanii

W programie TLC My Big Fat Fabulous Life Whitney Thore była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że najlepszy przyjaciel Buddy Bell był w związku z Brittany Sherman, ale czy Buddy i Brittany nadal są razem?

Cóż, na pewno na to nie wygląda! Wydaje się, że Buddy ma w swoim życiu nową damę, kobietę o imieniu Courtney Renee Marsh. A Courtney ma już aprobatę Whitney!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaBuddy zaszokował Whitneya jego związkiem z Brittany w „My Big Fat Fabulous Life”.

Kiedy Buddy wspomniał, że ma dziewczynę w odcinku 8 sezonu serialu TLC „Seks, kłamstwa i kanapki”, Whitney – który w tamtym czasie właśnie zerwał z Chase Severino – nie mógł w to uwierzyć.

„Od kogo?” zapytała zdumiona.

„Od kogo? Od Pana!” Kumpel zażartował.

Źródło: TLC/YouTubeArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Whitney był jeszcze bardziej niedowierzający, gdy Buddy powiedział, że on i Brittany byli w związku po zaledwie tygodniu randek.

„W jakiś sposób, podczas mojego przygnębienia, Buddy zdołał znaleźć sobie dziewczynę z dupy podczas pandemii” – powiedziała w konfesjonale. „Jak znaleźć dziewczynę podczas pandemii, a ja nawet nie wiem?”

Źródło: TLC/YouTubeArtykuł jest kontynuowany pod reklamąBuddy Bell zaczął spotykać się z Courtney w listopadzie 2020 r. — a teraz są zaręczeni.

Relacja Buddy’ego z Brittany trafiła na pierwsze strony gazet w czerwcu 2020 r. Jednak, jak widzowie dowiedzieli się w My Big Fat Fabulous Life, ich związek trwał tylko kilka tygodni, zanim się rozstali.

A do listopada 2020 roku Courtney wkroczyła już w jego życie. Pojawiła się na koncie Buddy’ego na Instagramie 10 listopada, kiedy przesłał pokaz slajdów ze zdjęciami ich dwojga i dodał emoji z uśmiechem z sercem. Whitney skomentowała zdjęcie, pisząc: „Ona jest gorąca i miła”.

Pięć dni później opublikował nagranie, na którym Courtney ściska jego twarz dłońmi. „#sundaymorningfunnies”, napisał obok uroczego klipu.

21 listopada Buddy udostępnił zdjęcie „#datenight” jego i Courtney w piekarni The Table Farmhouse Bakery w Asheboro, Karolina Północna „Piękno i głupota!” napisał w podpisie.

A 24 grudnia opublikował zdjęcia siebie i Courtney pozujących obok swojej choinki. „Święty Mikołaj był dla mnie dobry w tym roku!” on napisał.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Luby Francis Bell III (@thebuddybell)

Źródło: Instagram

Instagram Courtney jest prywatny – a jej konto na Twitterze jest w większości puste, z wyjątkiem tweeta o tym, jak przypomina piosenkarkę Lady A, Hillary Scott – ale ma publiczne konto na Instagramie dla swojego francuskiego buldoga, Scout.

Przewiń do grudnia 2021 i Buddy zadał pytanie. (Uwaga, spoiler: Courtney powiedziała tak.)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@thebuddybell

Chociaż Buddy i jego narzeczona nie powiedzieli, kiedy będzie ich data ślubu, wiemy, że Courtney przynajmniej przymierzyła kilka sukienek. Wygląda więc na to, że etap planowania jest na dobrej drodze.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Luby Francis Bell III (@thebuddybell)

Ciekawie będzie zobaczyć, czy zaręczyny i ślub Buddy’ego znajdą się w serialu TLC. Wiemy, że bylibyśmy zachwyceni, widząc, jak przyjaciel Whitneya mówi „tak” do miłości jego życia!

Premiera 10. sezonu My Big Fat Fabulous Life o 22:00 czasu wschodniego 9 sierpnia 2022 r. w TLC i aplikacji Discovery Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button