Rozrywka

Gwiazda „Pamiętników wampirów” Paul Wesley i żona Ines de Ramon rozstali się po 3 latach małżeństwa

Ines de Ramon i Paul Wesley MediaPunch/Shutterstock

To koniec. Pamiętniki wampirów gwiazda Paul Wesley i żona Ines de Ramon nazwali go po trzech latach małżeństwa.

Przeczytaj artykuł

„Decyzja o separacji jest obopólna i zapadła pięć miesięcy temu. W tej chwili proszą o prywatność”, powiedział przedstawiciel Wesleya (40 l.) i de Ramona (29 l.). Ludziezauważając, że od miesięcy mieszkają osobno.

Spekulacje na temat rozłamu między byłymi gołąbkami zaczęły się po raz pierwszy, gdy Wesley został zauważony bez obrączki ślubnej podczas Wydarzenie Brothers Bond Bourbon w Hole in the Wall w dzielnicy Murray Hill w Nowym Jorku, 23 sierpnia.

Podczas gdy para trzymała swój romans na stosunkowo niskim poziomie, pogłoski o początkującym romansie pojawiły się po raz pierwszy, gdy zauważono, że trzymają się za ręce po kolacji w czerwcu 2018 roku. on i de Ramon siedzieli obok Jessica Szohr oraz Nina Dobrev podczas ślubu w Montauk w stanie Nowy Jork.

Niecały rok później, zgodnie ze zdjęciami opublikowanymi przez Daily Mail, para nosiła pasujące pierścionki na swoich ślubnych palcach. Chociaż duet nie skomentował wówczas spekulacji, były Wesley Pamiętniki wampirów 33-letnia costar Dobrev najwyraźniej potwierdziła, że ​​związała węzeł małżeński podczas odcinka podcastu „Directionally Challenged” z czerwca 2019 r., kiedy nazwała de Ramona „żoną” Wesleya.

W lipcu 2020 r. de Ramon opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojego ślubu z Wesleyem z okazji ich pierwszej rocznicy. Na zdjęciu de Ramon założył białą suknię, podczas gdy poprzednia para pocałowała się na plaży. Od tego czasu bizneswoman zamieściła w mediach społecznościowych różne zdjęcia tej dwójki i ich psa, Gregory’ego.

Przeczytaj artykuł

Przed jego związkiem z de Ramonem Everwood aktor był żonaty z Torrey DeVittoale obaj nazwali to zakończeniem w 2013 roku. „Zdecydowali się na polubowne rozstanie”, powiedział przedstawiciel pary Nas wtedy. „Nadal pozostaną dobrymi przyjaciółmi”.

Zaledwie dwa miesiące po jego zerwaniu z Dość mali kłamcy ałun, pochodzący z New Jersey był związany z byłym Costar Phoebe Tonkinktórego poznał na planie TVD w 2013 roku, kiedy zostali zauważeni razem.

“[They were] na podwójnej randce z Ben McKenzie oraz Shelley Hennig”, powiedział naoczny świadek Nas wtedy. „Wyglądało na to, że Paul i Phoebe mogli umówić Bena z Shelley – wydawało się, że to pierwsza randka”.

Wtajemniczony dodał: „Paul i Phoebe byli w 100% romantyczni – znajdowali się naprzeciwko Bena, przytuleni na kanapie, całując się nawzajem. Miała głowę na jego klatce piersiowej.

Przeczytaj artykuł

W 2017 roku Nas potwierdził, że para rozpadła się po czterech latach spędzonych razem, kiedy 33-letnia Tonkin wyraźnie przestała nosić złoty pierścionek Cartiera, który dał jej Wesley.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button