Rozrywka

Gwiazda „Pamiętników wampirów” Paul Wesley i żona rozstali się po 3 latach małżeństwa

Źródło zdjęcia: Dave Allocca/Starpix/Shutterstock

Paul Wesley jest na dobrej drodze do ponownego bycia singlem. Przedstawiciel dla Pamiętniki wampirów ikona, lat 40, podobno potwierdził, że od trzech lat rozstał się ze swoją żoną, profesjonalistką Anita Ko Jewelry Ines de Ramon, 29 — i od jakiegoś czasu są osobno. “Przedstawiciel dla PW oraz IR potwierdził, że się rozstali”, oświadczenie skierowane do: LUDZIE czytać. „Decyzja o separacji jest obopólna i zapadła 5 miesięcy temu. W tej chwili proszą o prywatność.

Paul Wesley i Ines De Ramon
Paul Wesley i Ines de Ramon (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

Paul i Inez po raz pierwszy zaczęli krążyć pogłoskami w czerwcu 2018 roku, kiedy po romantycznej kolacji zostali przyłapani na trzymaniu się za ręce w Nowym Jorku. Usunęli wszelkie wątpliwości, gdy Paul wszedł na Instagram, aby uczynić go oficjalnym w następnym miesiącu w lipcu. Opublikował swoje zdjęcie ze swoją nową damą na weselu w Tony Montauk, obok BFF i byłego costara Nina Dobrev i pal Jessica Szohr.

Szybko do lutego 2019 roku, a para wydawała się bardziej niż poważna, ponieważ widziano ich, jak kołysali coś, co wydawało się pasować do obrączek ślubnych, ponownie w Nowym Jorku. W czerwcu Nina od niechcenia mówiła o Ines jako o „żonie” Paula. „Dużo spędzamy czas” Miłość twarda powiedziała aktorka podczas występu w 2019 r. Kierunkowo zakwestionowany podcast, per LUDZIE. „Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Kocham jego żonę. To zabawne, jak czas wszystko zmienia, bo nigdy nie myślałam, że będzie jednym z moich najlepszych przyjaciół” – powiedziała.

Paul Wesley
Paul Wesley w scenie z „Pamiętników wampirów”. (Sieć CW/Dzięki uprzejmości Everett Collection)

Wreszcie, Ines potwierdziła to, co stawało się coraz bardziej oczywiste, umieszczając na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ślubne z tajnej ceremonii z okazji ich rocznicy. Miała na sobie uroczą białą sukienkę, gdy całowała swojego nowego męża na plaży w odkrywczym poście z 23 lipca 2020 r. Para podobno miała psa ratowniczego o imieniu Gregory.

Jego związek z Ines nie był pierwszym małżeństwem Paula. Wcześniej się ożenił Piękni ludzie aktorka i była modelka Torrey DeVitto w 2011 roku. Rozstali się w lipcu 2013 roku, a ich rozwód został sfinalizowany w grudniu tego samego roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button