Rozrywka

Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” Teresa Giudice i Luis Ruelas są małżeństwem

Właśnie się ożeniłem! Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey gwiazda Teresa Giudice zawiązała węzeł z narzeczonym Luis Ruelas w sobotę, 6 sierpnia, w Park Chateau Estate w New Brunswick, New Jersey.

Przeczytaj artykuł

50-letnia Guidice miała na sobie sukienkę bez ramiączek i tiarę, podczas gdy ona i 48-letnia Ruelas powiedzieli „tak” w sobotni wieczór.

RHONJ kostiumy Jennifer Aydin, Dolores Katania, Małgorzata Józefa oraz Jackie Goldschneider byli obecni, według różnych postów w mediach społecznościowych, a Jersey nie była jedyną reprezentowaną franczyzą Bravo. Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku ałun Dorinda Medley udostępnił wpis pokazujący oba Chanel Ayan (Prawdziwe gospodynie domowe z Dubaju?) i Fedry Parki (Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty). RHOA Kenia Moore podzieliliśmy się również spojrzeniem na jej ślubny glam. Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac gwiazda Ashley Darby był również na widowni.

Teresa Giudice i Luis Ruelas. Dzięki uprzejmości Teresy Giudice/Instagram

Nas tygodniowo po raz pierwszy potwierdzili, że para spotyka się w listopadzie 2020 roku, ale para później ujawniła, że ​​zaczęli się spotykać trzy miesiące wcześniej. W tamtym czasie źródło podało wyłącznie: Nas że ich romans był „bardzo nowy, ale są szczęśliwi”.

W październiku 2021 r. Reguły zadały pytanie gwiazdorce reality show podczas romantycznego wyjazdu do Grecji. „Mój narzeczony, jesteś tak piękną osobą w środku i na zewnątrz. Kocham w tobie wszystko, szczególnie twoje serce i sposób, w jaki traktujesz mnie i moje córki. Jesteś niesamowity pod wieloma względami, jedną z rzeczy, które w tobie podziwiam, jest to, jakim jesteś wspaniałym tatą” – Guidice napisał wtedy wpis na Instagramie. „Jestem tak szczęśliwy, że znalazłem cię, dziękuję za przybycie do mojego życia. Wiem, że moi rodzice przysłali cię do mnie od tego dnia, kiedy modliłem się do nich na Bay Blvd. Uwielbiam Cię bez końca. Jesteś miłością mojego życia, moją bratnią duszą i wszystkim. Kocham Cię ”.

Luis Ruelas i Teresa Giudice Pack na PDA 2022 MTV Movie and TV Awards Unscripted
Matt Baron/Shutterstock

Ruelas, ze swojej strony, opowiadał, skąd wiedział, że Giudice jest Tą Jedyną od chwili, gdy na nią spojrzał. „Spędziłem całe życie marząc o tobie… codziennie, nawet nie wiedząc, kim jesteś” – napisał na Instagramie obok zdjęcia z uroczystości zaręczynowej. „To były najbardziej decydujące momenty w moim życiu i jestem dozgonnie wdzięczna, że ​​mogę się nimi z wami podzielić. To dopiero początek reszty naszego życia”.

W tym samym miesiącu szwagierka Giudice i inne gospodynie domowe costar Melissa Gorga podzieliła się wsparciem dla zbliżających się zaślubin podczas wywiadu z nami.

„Będzie tak Jersey i tak bajecznie!” 43-letnia piosenkarka „On Display” droczyła się, zauważając, że nie sądziła, że ​​będzie częścią przyjęcia weselnego. „Nie poszłam na pierwszą, więc przynajmniej nigdy wcześniej nie byłam na żadnym z jej ślubów. Ten [will] bądź moim pierwszym”.

Cztery miesiące później okazało się, że Gorga nie będzie jedną z Obracanie stołu w końcu druhny autora. „Nie rób wielkiej sprawy. To znaczy, chodź” – powiedziała Giudice podczas występu Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem w marcu.

W następnym miesiącu autor książki kucharskiej powiedział wyłącznie: Nas że „Idę z dziewczynami poszukać sukienek dla druhen iz moją przyszłą teściową, więc to jest ekscytujące”, powiedziała.

W maju zbliżające się zaślubiny ponownie trafiły na pierwsze strony gazet, kiedy Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku gwiazda Ramona Singer nieumyślnie opublikowała szczegóły dotyczące ślubu za pośrednictwem swoich relacji na Instagramie. Snap ujawnił oficjalne zaproszenie na wielkie wydarzenie, potwierdzając, że mieszkaniec New Jersey zawiąże węzeł w posiadłości Park Chateau Estate 6 sierpnia.

Przeczytaj artykuł

W tym czasie źródło potwierdziło: Nas że szczegóły były dokładne, dodając, że kostiumy Giudice z RHONJ i sezon 1 z Ostateczna wycieczka dla dziewczyn otrzymał zaproszenia.

Przed dramatem powiedziano wyłącznie przyszłej pannie młodej Nas w maju, że zapraszała „wiele gospodyń domowych” do świętowania swojego wielkiego dnia. „Zobaczymy, kto przyjdzie i komu się uda, a komu nie” – dodała.

Teresa wcześniej poślubiła Joe Giudice w 1999. Para powitała cztery córki: Gię, Gabriellę, Milanię i Audrię, odpowiednio w styczniu 2001, październiku 2004, lutym 2006 i wrześniu 2009.

W marcu 2019 roku Teresa wspomniała o splicie w odcinku 9 sezonu RHONJmówiąc, że ich małżeństwo się skończy, jeśli Joe zostanie zmuszony do opuszczenia kraju po tym, jak para przyznała się do winy za 41 oszustw. Nas potwierdził w grudniu 2018 r., że obaj nazwali to rezygnacją.

Przeczytaj artykuł

„Teresa i Joe rozmawiali o swojej przyszłości, kiedy ona i dziewczyny były we Włoszech i zdecydowali, że najlepiej będzie, jeśli się rozejdą” – powiedział jeden ze źródeł. Nas wtedy. „Żadne z nich nie chciało być w związku na odległość. Joe spotyka się we Włoszech, Teresa jest teraz zajęta opieką nad swoimi dziewczynami. Nie żywią wobec siebie niechęci i nadal będą wychowywać swoje dzieci”.

Ruelas, ze swojej strony, był wcześniej żonaty z Marisa DiMartino ale oboje rozdzielili się w 2011 roku. Byli mają dwoje dzieci, synów Louie Jr. i Nicholasa.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button