Rozrywka

Gwiazda „RHOBH” Diana Jenkins zaprzecza linkowi do Epsteina i plotkom „pani”: „Byłem spłukanym** uchodźcą”

Odkąd Diana Jenkins została ogłoszona nową członkinią obsady w 12 sezonie „Real Housewives of Beverly Hills”, młyny plotek aż huczały od dzikich opowieści o niej. Jednym z takich zarzutów był blog prowadzony przez osobę o nazwisku Enty Lawyer. Blog oskarżył Jenkins o używanie jej książki do kawy z pikantnymi zdjęciami kilku celebrytów jako „przykrywki dla prostytucji celebrytów”. Osoba ta oskarżyła również Jenkinsa o spędzanie „DUŻO czasu z Jeffreyem Epsteinem” obok zdjęcia Jeffreya Epsteina i byłego prezydenta Donalda Trumpa rozmawiającego z blondynką, która była uderzająco podobna do Jenkinsa.

Od tego czasu fani zabrali się do różne fora dyskusyjne w Internecie, aby zakwestionować decyzję o obsadzeniu Jenkins, a także jej rzekome powiązania z Epsteinem i prowadzenie kręgu prostytucji. W miarę zbliżania się premiery programu Bravo, szum wokół przeszłości Jenkins stał się głośniejszy, co doprowadziło do tego, że nowa gospodyni domowa w końcu weszła na swój Instagram, by uspokoić „niedorzeczne plotki o pani”, a także oczyścić swoje imię z powiązania z Epsteinem.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Oto dlaczego fani RHOBH są oburzeni, że była żona Willa Smitha, Sheree Zampino, dołącza do obsady

Dlaczego alarm bezpieczeństwa Dorit Kemsley nie włączył się podczas napadu? Fani „RHOBH” wątpią w jej historię

10 maja, na dzień przed premierą 12 sezonu „RHOBH”, nowa gospodyni udostępniła dwa posty na swoim Instagramie, aby rozwiać wszystkie plotki na jej temat. W pierwszym poście udostępniła 4-minutowy klip wideo z dr. Harisem Silajdzicem, byłym premierem Republiki Bośni i Hercegowiny, obsypującym pochwały Jenkinsem i wyjaśniającym kluczową rolę, jaką odegrała w zwróceniu uwagi świata na Bośniaków sytuacji i ludobójstwa etnicznego dokonanego przez Serbię. Można usłyszeć, jak dr Silajdzic opisuje Jenkins jako „odnoszącą sukcesy bizneswoman” o wielkim sercu i twierdzi, że jej próby mówienia o Bośni doprowadziły do ​​tego, że wpływowi ludzie usiłowali zamordować jej postać.

Jenkins opatrzyła klip swoim własnym podejściem do plotek i obwiniła „fałszywe wiadomości” za zaprojektowanie plotek „w celu zamordowania i zdyskredytowania” jej postaci oraz uniemożliwienia jej przyłączenia się do światowej polityki i przemawiania w imieniu Bośni i Hercegowiny. Napisała: „Proszę posłuchać przemówienia doktora Harisa Silajdzica. Dajmy raz na zawsze spokój idiotyczną panią Plotki. To pierwszy raz, kiedy wypowiadam się na ten temat. Fake news to potężne narzędzie w rękach wroga. Moje dorosłe życie walczące o prawa człowieka i postawienie zbrodniarzy wojennych przed wymiarem sprawiedliwości Agresja Serbii na Bośnię i Hercegowinę przyniosła spustoszenie tak wielu rodzinom i całemu mojemu krajowi Przyniosła tyle nieszczęścia mojej rodzinie i mnie Mój brat stracił życie w obronie demokracji. Nie różni się to od tego, co Rosja i Putin robią Ukrainie. W imieniu wszystkich ofiar, moją decyzją było walczyć z nimi w międzynarodowych sądach. Ze wszystkim, co miałem. Wygraliśmy. Ale niestety zapłaciłem cenę tymi fałszywymi plotkami, które miały na celu zamorduj moją postać i zdyskredytuj mnie ze światowej polityki i przemawiania w imieniu Bośni i Hercegowiny. Niestety dla nich To poszło na marne. Bośnia i Hercegowina jest w moim sercu i mojej duszy i zawsze będę dumnie reprezentować 🇧🇦.”

Jej post spotkał się z dużą miłością i zachętą ze strony jej zwolenników. Jednak, gdy jedna z obserwujących zakwestionowała jej powiązania z Epsteinem na podstawie plotek, postanowiła odpowiedzieć innym postem, aby wyjaśnić, że nigdy nie była związana z Epsteinem. Oprócz zrzutu ekranu tweeta Enty Lawyer zwróciła uwagę, że zdjęcie Epsteina i Trumpa rozmawiających z kobietą, która ją przypomina, w rzeczywistości jest modelką o imieniu Ingrid Seynhaeven. Zwróciła również uwagę, że w czasie, gdy robiono to zdjęcie, była z powrotem w Londynie, wciąż walcząc o związanie końca z końcem jako uchodźczyni. „Skierujmy się do tego. Kiedy ci ludzie robili to, co robili, byłem spłukany** uchodźcą w Londynie bez paszportu bez nazwiska, bez kraju, bez rodziny, bez nikogo, kto by mi pomógł. moi rodzice w Bośni, żeby przeżyć. Pracuję na 3 stanowiska, żeby dostać się do college’u. @entylawyer znałeś prawdę, a jednak zrobiłeś to, kurwa, za wsadzenie mnie do tej samej torby z tym potworem. Kobieta na zdjęciu to Ingrid Seynhaeven – Victoria Secret Angel Party – Klub Laura Bell w Nowym Jorku, kwiecień 1997 r.”

Gdy Jenkins wyjaśni wszystkie plotki wokół niej, miejmy nadzieję, że fani również przyjdą i będą cieszyć się oglądaniem jej w programie Bravo.

Sezon 12 „Real Housewives of Beverly Hills” będzie emitowany w środy o 8/7 w Bravo.

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button