Rozrywka

Gwiazda „RHONJ” Teresa Giudice poślubia narzeczonego Luisa „Louie” Ruelas

Więcej na temat: teresa giudice Joe Gorga pojawia się w cieniu siostry Teresy Giudice w przeddzień ślubu Teresa Giudice opowiada o próbnej kolacji na kilka godzin przed ślubem Joe i Melissa Gorga nie uczęszczają na Teresę Giudice, ślub Luisa Ruelas Imprezy Teresy Giudice przed ślubem i nie tylko gwiazdy trzasków

Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” Teresa Giudice poślubiła Luisa „Louie” Ruelasa podczas wystawnej ceremonii ślubnej w sobotę.

Giudice, 50 lat, poślubił Ruelas, 48, w Park Chateau Estate and Gardens w East Brunswick, NJ

Lista gości była czytana jako mini BravoCon, z udziałem gwiazd z niemal każdej serii, w tym jej koleżanek z „RHONJ”, Dolores Catania i Jennifer Aydin, które służyły jako druhny.

Cztery córki Giudice, 21-letnia Gia, 17-letnia Gabriella, 16-letnia Milania i 12-letnia Audriana również były druhnami.

Inne gwiazdy Giudice, Margaret Josephs – która wcześniej drażniła się, że nie sądzi, że zostanie zaproszona – Jackie Goldschneider i podobno debiutantka „RHONJ” Danielle Cabral również obserwowały, jak gołąbki mówią „tak”.

Strona szósta ujawniła w piątek wyłącznie, że brat i szwagierka Giudice, Joe i Melissa Gorga, nie będą uczestniczyć w weselu.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Queens of Bravo (@queensofbravo)

Obecny był także szef „Real Housewives”, Andy Cohen.

Innymi zaproszonymi gośćmi były jej gwiazdy „Real Housewives Ultimate Girls Trip”, w tym Luann de Lesseps, Kenya Moore, Cynthia Bailey i Ramona Singer – która ujawniła informacje o miejscu na kilka tygodni przed ceremonią.

Giudice rozszerzyło zaproszenia dla kobiet z niemal każdej franczyzy „Prawdziwe Gospodynie”.teresagiudice/Instagram

Śluby Bravolebrity, które podobno zostały nakręcone na potrzeby programu spinoff na Bravo, nie poszły całkowicie bez problemu. Page Six poinformowała w piątek, że jej córka Gia „błaga”, by w czwartek wpuściła ją na lot do domu z Nashville.

Przed wielkim dniem Giudice i Ruelas najwyraźniej mieli wspólny wieczór kawalerski i panieński w Cedars Lebanese Cuisine w czwartek wieczorem. Giudice opublikowała kilka filmów w swojej historii na Instagramie, na których ona i jej chłopak tańczą całą noc z tancerkami brzucha, jej córkami i innymi celebrytami.

Para i ich przyjaciele bawili się w czwartek wieczorem na wspólnych wieczorach kawalerskich i panieńskich.Getty Images dla MTV

Mama czwórki również świętowała swój ślubny prysznic z bliskimi przyjaciółmi i rodziną na początku tego tygodnia. Gwiazda reality show popijała koktajle „Tretini” pozując do zdjęć przed ścianą pokrytą różami.

Córki Giudice świętowały swoją mamę podczas weselnego prysznica na początku tego tygodnia.teresagiudice/Instagram

Giudice natrafiła na poważną przeszkodę w planowaniu ślubu, gdy Singer ujawniła dokładną godzinę, datę i lokalizację jej zaślubin, powodując, że para zatrudniła „większe bezpieczeństwo” wśród innych możliwych zmian.

Para zaręczyła się w Grecji w październiku 2021 roku, po prawie roku randkowania. Giudice sfinalizowała rozwód z Joe Giudice – z którym dzieli cztery córki – we wrześniu 2020 roku.

Gołąbki musiały wprowadzić poprawki do swojego wielkiego dnia po tym, jak Singer przypadkowo udostępniła informacje o ślubie na swoim Instagramie.teresagiudice/Instagram

Autorka „Turning the Tables” w maju rzuciła się Page Six na temat zaangażowania jej przyszłego męża w proces ślubu.

„Plany weselne idą niesamowicie. Luis jest ze mną związany i uwielbiam to. Robimy to razem, więc to nie tylko ja” – powiedziała i dodała: „Pamiętam mój pierwszy ślub; Sam to zrobiłem. Ale [Luis is] zaangażowany, a ja to uwielbiam…

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button