Rozrywka

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” Kim Cattrall nie będzie już robić nagich scen — oto dlaczego

Kim Cattrall pojawiła się w dziesiątkach scen seksu jako Samantha Jones w HBO Seks w wielkim mieście. Ale niedawno aktorka ujawniła, że ​​nie jest już zainteresowana filmowaniem nagich scen.

Kim Cattrall sugeruje, że bezpieczeństwo nie było priorytetem dla showrunnerów, kiedy kręciła sceny seksu w „Seks w wielkim mieście”

Cattrall pojawił się we wszystkich sześciu sezonach serialu i dwóch towarzyszących mu filmach.

” src=”https://www.youtube.com/embed/-9WNNKMBxdw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

A ze wszystkich czterech głównych bohaterów dalej Seks w wielkim mieście — Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Miranda Hobbs (Cynthia Nixon) i Charlotte York (Kristin Davis) — jej postać, Samantha, brała udział w większości nagich scen.

Seks w wielkim mieście zaczął emitować pod koniec lat 90. A według Cattrall w tamtym czasie showrunnerzy nie traktowali bezpieczeństwa aktorów podczas scen seksu tak, jak robią to teraz.

„Nigdy nie miałem trenera intymności” — powiedział Cattrall Variety. „Na Seks w wielkim mieście, Najwięcej, co kiedykolwiek dostałem, to zrobienie tego przez Pat Field – nazwała to „Pucharem KC”, który obejmowałby, jak ochraniacz na łydki, obu aktorów, gdyby scena tego wymagała”.

„Puchar KC — Kim Cattrall!” — kontynuowała. „Ponieważ niektórzy faceci nigdy wcześniej nie grali. To była ich pierwsza praca. I byli zdenerwowani, że coś może się stać. Ale teraz, za każdym razem, gdy dochodzi do intymnej sceny, na planie jest osoba, a ty jesteś chroniony. To o wiele bezpieczniejsze miejsce”.

Dlaczego Kim Cattrall nie będzie już robić scen nagich

Kim Cattrall | Amy Sussman/Getty Images

Po drugim Seks w wielkim mieście film, Cattrall opuścił franczyzę i nie pojawił się w restarcie 2022, I tak po prostu. Na czacie z Variety aktorka mówiła o tym, gdzie jest teraz jej kariera — jest w dwóch nowych serialach, Queer jak folk oraz Jak poznałem twojego ojca? — i ujawniła, dlaczego przesadza z filmowaniem nagich scen.

– Nie chcę już być nago – powiedział Cattrall. „Mam 65 lat. Jestem w świetnej formie. Ale po prostu nie jestem zainteresowany. Czuję, że wypełniłem swój przydział na tym jednym – i to bez trenera intymności.

Ale wciąż czule spogląda wstecz na swoją rolę „Seks w wielkim mieście”

Cattrall skończył grać Samanthę Jones. I otwarcie mówiła, że ​​nie chce wracać I tak po prostu.

Ale aktor wciąż się na nią spogląda Seks w wielkim mieście rola czule. I jest dumna z pracy, którą wykonała w serialu.

„Było tak wiele paraleli, w których dorastałem jako aktor i ta postać” — powiedział Cattrall dla Variety. „Nigdy nie chciałbym patrzeć na to z czymś innym niż dumą. Że to zrobiłem, że istniało.”

Mówiąc o tym, jak bardzo fani chcą, aby ponownie wcieliła się w tę rolę, Cattrall dodała: „To jest jak echo przeszłości, poza naprawdę wspaniałym uczuciem – to rzadkość w moim biznesie – ludzi, którzy chcą więcej, zwłaszcza w wieku 65 lat”.

„To jest potężne, że zostawiłam coś, z czego jestem tak dumna” – kontynuowała. „Kochałem ją. Tak bardzo ją kochałem.

ZWIĄZANE Z: Kim Cattrall mówi, że Samantha Jones wciąż jest z nią, „Czułam się wobec niej całkowicie chroniona”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button