Rozrywka

Gwiazda „Selling Sunset” Heather Rae Young ujawnia, że ​​Netflix wznowił program na sezon 6 i 7

Sprzedam zachód słońca gwiazda Heather Rae Young ogłosiła, że ​​Netflix odnowił serial o sezonach 6 i 7. Young niedawno ujawniła również, że ona i jej mąż, Tarek El Moussa, mają zupełnie nowy program HGTV o nazwie Odwracający El Moussas. Oto, co Young powiedział o obu programach.

(LR) Romain Bonnet, Mary Fitzgerald, Jason Oppenheim, Brett Oppenheim, Heather Rae Young, Chrishell Stause, Emma Hernan i Vanessa Villela | Rich Polk/Getty Images dla MTV

Heather Rae Young ujawniła, że ​​Netflix odnowił „Sprzedaż zachodu słońca” na sezon 6 i 7

23 czerwca Sprzedam zachód słońca gwiazda Heather Rae Young podzieliła się dużą informacją na temat popularnej serii Netflix. Stworzyła post na Instagramie przedstawiający swoje zdjęcia z różnymi członkami obsady, w tym Mary Fitzgerald i Emmą Hernan.

„TO JEST WAŻNA WIADOMOŚĆ!” Young podpisuje post. „Sprzedaż Sunset została oficjalnie odnowiona na sezony 6 i 7! A to wszystko dzięki nieustannemu wsparciu, które nam wszyscy okazaliście i pokazowi… więc dziękuję!

Dodała: „Jestem bardzo podekscytowana ponownym rozpoczęciem filmowania z moją rodziną @theoppenheimgroup! Co wszyscy mają nadzieję zobaczyć w nadchodzących sezonach?

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Heather Rae El Moussa (@heatherraeyoung)

Heather Rae Young ogłosiła niedawno, że ona i jej mąż, Tarek El Moussa, mają nowy program w HGTV

Sezon 6 z Sprzedam zachód słońca to nie jedyny program, w którym wystąpi Heather Rae Young. 22 czerwca ona i jej mąż, Tarek El Moussa, udostępnili pasujące posty na Instagramie, ujawniając ich nowy serial HGTV, Odwracający El Moussas.

„Nie tylko podekscytowany, że w końcu podzielę się naprawdę ekscytującymi wiadomościami!” para podpisała kilka zdjęć, na których pozują w różnych domach. „Po wielu rozmowach w końcu urzeczywistniliśmy jeden z naszych celów i z radością ogłaszamy naszą nową serię, The Flipping El Moussas z HGTV, która pojawi się w 2023 roku!

Young i El Moussa napisali, że nie tylko zagrają w nowym serialu, ale także będą producentami wykonawczymi serialu. Fani zobaczą to pierwsze Flip lub Flop gwiazda i jego żona pracują razem nad projektami przewracania domu, a także będą mogli zajrzeć do życia domowego pary.

Gwiazda „Sprzedaży zachodu słońca” powiedziała, że ​​jest zbyt zajęta, by mieć dziecko, zanim ogłosi swoje liczne projekty telewizyjne

Zanim ogłosiła swoje liczne projekty telewizyjne, Heather Rae Young powiedziała Page Six, że jest zbyt zajęta, by zajść w ciążę.

W wielu wywiadach i w mediach społecznościowych mówiła o swoim pragnieniu posiadania dziecka z Tarkiem El Moussą, który dzieli dwoje dzieci ze swoją byłą żoną i byłą partnerką, Christiną Haack. Chociaż chce mieć dziecko w przyszłości, Young powiedziała, że ​​w tej chwili „nie jest gotowa” na ciążę.

„Mam wiele rzeczy do zrobienia i na co muszę się przygotować” – powiedział 34-latek w publikacji 22 kwietnia. „Mam już dwójkę dzieci i równoważę pracę, życie i rodzinę – po prostu wszystko. Po prostu czułem, że moje ciało nie jest gotowe”.

Young powiedziała, że ​​chce wejść w ciążę, czując się „bardzo podekscytowana, nie zestresowana, nie czując się przytłoczona” i „po prostu nie jest teraz w tym miejscu”. To ma sens, że gwiazda rzeczywistości doświadcza dużego stresu, biorąc pod uwagę, że pracuje nad wieloma programami dla Netflix i HGTV.

ZWIĄZANE Z: Heather Rae Young ze „Sprzedającej gwiazdy o zachodzie słońca” podpowiada, że ​​ma dziecko z Tarkiem El Moussą w poście na Instagramie z okazji Dnia Ojca

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button