Rozrywka

Gwiazda Simona Corrie, Alex Bain, nie do poznania podczas transformacji zarostu z partnerem

Gwiazda Coronation Street, Alex Bain, wyglądał zupełnie inaczej, z transformacją zarostu na twarzy, gdy delektował się koktajlami ze swoją dziewczyną.

Gwiazda Simona Barlowa udała się do The Botanist na posiłek i wyglądał zupełnie inaczej niż jego brukowiec, gdy siedział z założonymi rękami na blacie stołu.

Gwiazda ma obecnie cienki wąsik i plamę duszy, a także ciemny zarost pod brodą.

CZYTAJ DALEJ: Corrie Simon Barlow gwiazda Alex Bain wraca do szpitala, gdy informuje fanów o makabrycznej kontuzji

Jego zwykłe kręcone włosy opadały mu na czoło i na kark, gdy Alex ubierał się, by zaimponować, w czarną zapinaną na guziki koszulę ozdobioną wzorami graffiti.

Alex jest lepiej znany jako Simon Barlow na bruku (Zdj .: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Dodał do zestawu zegarek Apple Watch i kilka cienkich czarnych bransoletek, jednocześnie chowając smakowicie wyglądającą wiszącą jagnięcą koftę i ogromną miskę chipsów.

Podpisując serię zdjęć opublikowanych w swoich relacjach na Instagramie, Alex napisał: „Wisząca jagnięcina kofta! Bardzo fajnie!”

Później skosztował koktajlu z marakui i napisał: „Co za sposób na zakończenie wspaniałego posiłku z moją dziewczyną!” dodanie serii uwielbianych emotikonów i tagowanie u partnera Mollie Lockwood.

Gwiazda dokonała nowej transformacji zarostu

Gwiazda Corrie była jednak zdumiona, gdy na jego stół dostarczono tort urodzinowy – pięć miesięcy przed jego faktycznymi urodzinami.

Żartował: „Podobno są teraz moje urodziny! Dziękuję @thebotanistuk za moje życzenia urodzinowe o 5 miesięcy wcześnie!”

Pojawia się po tym, jak Alex padł ofiarą makabrycznej kontuzji, która widziała go w szpitalu, na zdjęciu na wózku inwalidzkim na oddziale pogotowia ratunkowego w szpitalu Blackburn.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Cieszył się trunkiem na zakończenie nocy

W butach medycznych Alex uczęszczał do kliniki złamań ze względu na swoją słabą kostkę, mówiąc fanom w tym czasie: „Aktualizacja na kostce. Jestem w klinice złamań, mam kontrolę i prześwietlenie, żeby zobaczyć, jak się miewa. Będę Was informować na bieżąco!”

Następnie powiedział swoim zwolennikom: „Znowu szybka aktualizacja! Muszę wrócić za cztery tygodnie, żeby to sprawdzić jeszcze raz, jednak są zadowoleni z postępów, więc ze mną wszystko w porządku!

„Powinny zostać wkrótce uzdrowione, chłopaki! Dzięki za całą waszą miłość i wsparcie!”

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button