Rozrywka

Gwiazda „Siostra Żony” w ciąży z bliźniakami

TLC Jedna z gwiazd „Sister Wives” przemawia po tym, jak rodzina poniosła stratę.

Gwiazda „Sister Wives” ogłosiła, że ​​spodziewa się bliźniaków.

Mykelti Brown, córka Kody’ego i Christine Brown, ogłosiła, że ​​jest w ciąży z bliźniakami 23 czerwca 2022 roku przez People. To będzie drugie i trzecie dziecko Mykelti i jej męża Antonio „Tony” Padrona.

Oto, co musisz wiedzieć.

Mykelti Brown mówi, że spodziewa się, że bliźnięta urodzą się w grudniu „Zdecydowanie tego nie planowała ani nie spodziewała się”

„MAMY BLIŹNIAKI !!!! Miss Avalon będzie starszą siostrą w grudniu (bliźniaki przychodzą wcześniej, więc prawdopodobnie wcześniej) Tony i ja zdecydowanie nie planowaliśmy tego ani nie spodziewaliśmy się tego, ale oboje jesteśmy podekscytowani naszą nadchodzącą przygodą i całym chaosem i miłością, jakie niesie ze sobą #ludzie .com #expectingtwins #17weekspregnant #bigsister” napisała na Instagramie wraz z dwoma zdjęciami zapowiadającymi ciążę.

Para ma już 14-miesięczną córkę Avalon Asa.

„Jestem bardzo podekscytowany przybyciem bliźniaków” – powiedział Mykelti. „Też nerwowe, szczególnie przez pierwsze 18 miesięcy ich życia, ale to będzie wspaniała przygoda”.

Jej mąż wtrącił się, mówiąc: „Jestem podekscytowany tym, że mam podwójne kłopoty i podwajam zabawę”.

Będzie to czwarty i piąty wnuk rodziny Brownów, a córka Maddie Brown Bush również miała wcześniej dwoje.

Matka Mykelti, Christine, niedawno opuściła rodzinę, rozwiodła się z Kody i przeniosła się z powrotem do Utah.

„Jestem tak podekscytowany, że będą wspaniałymi rodzicami. Wiem, że są trochę przytłoczeni, ponieważ to bliźnięta, to dużo pracy, ale mieszkam blisko, Aspyn mieszka blisko” – powiedziała Christine. „Ma niesamowity system wsparcia, wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani. Byli niesamowitymi rodzicami z Avalonem, a teraz znowu możemy zobaczyć, jak są rodzicami”.

Kody i Christine Brown rozwiedli się po 25 latach małżeństwa

2 listopada 2021 r. Christine zabrała się na Instagram, by ogłosić rozstanie.

„Po ponad 25 latach razem Kody i ja rozstaliśmy się i podjęłam trudną decyzję o odejściu” – powiedziała w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. „Będziemy nadal silnie obecni w naszych życiach, wychowując nasze piękne dzieci i wspierając naszą wspaniałą rodzinę. W tej chwili prosimy o Twoją łaskę i życzliwość, gdy przechodzimy przez ten etap w naszej rodzinie”.

Kody opublikował również oświadczenie na Instagramie: „Decyzja Christine o odejściu wiąże się z dużym smutkiem”, napisał na Instagramie. „Bardzo nam się podobało wiele lat spędzonych razem i darzę ją ogromnym szacunkiem i podziwem. Chociaż podążamy różnymi drogami, zawsze pozostaniemy zaangażowanymi rodzicami”.

Para kręci sezon 17, w którym podobno pojawi się Christine.

Według In Touch Weekly, Paedon Brown, syn Kody’ego i Christine, odpowiedział na pytania dotyczące sezonu 17 w komentarzach do ostatniego filmu TikTok.

„Czy twoja mama wróci?” fan zapytał 18 stycznia 2022 r. „Obecnie kręcą” – odpowiedział. Został również zapytany o potencjalny zjazd sezonu 16, którego „nie był pewien”.

Program zakończył się spotkaniem, ale każda z żon została przesłuchana osobno, bez Kody’ego.

CZYTAJ DALEJ: Przyszłość Christine Brown z pokazem „Sister Wives” ujawniona

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button