Rozrywka

Gwiazda „Street Outlaws” Wayne Smozanek zmarł w lutym 2022 r.

Większość fanów wyścigów drag jest prawdopodobnie zaznajomiona z hitem Discovery Channel Street Outlaws: No Prep Kings. Z biegiem lat seria rzuciła światło na kulturę wyścigów ulicznych w różnych miastach w USA Nie tylko ci zawodnicy są w stanie zdobyć uznanie uliczne i prawa do przechwałek za swoje wyczyny, ale także są w stanie przynieść domowe nagrody pieniężne, co sprawia, że stawka jeszcze wyższa. To powiedziawszy, wielu zawodników było w stanie wyrobić sobie markę – w tym Wayne Smozanek.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Fani programu wiedzieli, że Wayne jest właścicielem Performance Center Auto Repair w Jupiter. Fla. Wayne miał również głębokie powinowactwo do monster trucków i był stałym elementem wyścigów drag racing, co doprowadziło go do obsadzenia w serialu. Jednak fani zauważyli, że Wayne był MIA i zaczęli się martwić. A więc co się stało z Waynem Smozankiem? Oto, co wiemy.

Źródło: Facebook/@Wayne SmozanekArtykuł kontynuuje pod reklamąWayne Smozanek niestety zmarł z powodu komplikacji związanych z COVID-19 w lutym 2022 roku.

Według żony Wayne’a, Wendy Davison Smozanek, ścigacz zmarł na początku lutego 2022 roku.

„Z ciężkim sercem muszę powiedzieć naszej rodzinie, przyjaciołom, zawodnikom i fanom, że Wayne Smozanek odszedł! Jesteśmy naprawdę zdruzgotani i złamani. Już za nim tęskni… i obiecuję, że jego spuścizna przetrwa” – czytamy w poście.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Zanim Wayne zmarł, Wendy podzieliła się ze swoją rodziną na Facebooku, że ona, gwiazda reality show, i ich syn Will uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19 w poście na Facebooku z 18 grudnia 2021 r. Chociaż Wendy i Will mogli wrócić do domu i odpocząć, Wayne został przyjęty do szpitala po tym, jak odkryto, że ma zapalenie płuc, częste powikłanie COVID-19.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Od tego czasu Wendy dostarczała fanom aktualne informacje na temat stanu Wayne’a. 25 grudnia 2021 r. Wendy podzieliła się, że Wayne wysłał jej kilka wiadomości tekstowych dotyczących jego stanu. A w tym czasie jego stan się nie zmienił.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Wendy i Will nadal byli silni, kiedy zostali upoważnieni do odwiedzenia Wayne’a w szpitalu – ale tylko z daleka, ponieważ Wayne był na OIOMie.

29 grudnia 2021 r. Wendy powiedziała, że ​​stan Wayne’a zaczął się poprawiać i podziękowała wszystkim, którzy modlili się o pełne wyzdrowienie Wayne’a. Weszła również w szczegóły, aby wyjaśnić oś czasu Wayne’a w szpitalu.

„COVID-19 jest trudny… ale Wayne jest trudniejszy! W szpitalu przebywa od piątku 17 grudnia 2021 r., a na OIOM od niedzieli 19 grudnia. To około 11 dni na OIT i 13 dni w szpitalu. Nie mamy czasu, kiedy przekroczy linię mety i zostanie zwolniony, ale nie możemy się doczekać każdego dnia i jutro modlimy się, aby jego liczba pozostała na stałym poziomie” – napisała Wendy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Niestety, 31 grudnia 2021 r., a potem zmienił się na gorsze, gdy liczba tlenu Wayne’a zaczęła spadać, a później została podłączona do respiratora w połowie stycznia 2022 r. Wendy nadal prosiła wyznawców o modlitwy, ale niestety Wayne później zmarł .

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem. Sezon 5 „Street Outlaws: No Prep Kings” odda hołd Wayne’owi Smozankowi.

Radzenie sobie ze stratą jest zawsze trudne. Jednak Drużyna X jest zdeterminowana, aby wybić serca, aby zapewnić sobie zwycięstwo i uhonorować dziedzictwo Wayne’a.

W klipie z sezonu 5, udostępnionym przez Wendy, wszyscy członkowie Drużyny X rozmawiają o Waynie i dzielą się swoimi odczuciami na temat jego śmierci. Wszyscy dżentelmeni zgodzili się, że Wayne był świetnym facetem, który zawsze był tam, kiedy ktoś był w potrzebie.

Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i bliskimi Wayne’a Smozanka.

Obejrzyj nowe odcinki Street Outlaws: No Prep Kings w poniedziałki o 20:00. EST na kanale Discovery.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button