Rozrywka

Gwiazda „Summer House” Hannah Berner’s Husband Des Bishop: 5 rzeczy, które warto wiedzieć

Hannah Berner jest wyłączony z rynku! ten Domek letniskowy gwiazda żonaty Des Bishop w maju 2022 roku, po prawie dwóch latach randkowania.

Gwiazda telewizji reality zaczęła spotykać się z Bishopem na krótko przed wyjazdem do piątego sezonu serialu Bravo w Hamptons latem 2020 roku. Nas tygodniowo złamał wiadomość, że czerwiec, że Domek letniskowy wracał na sezon 5 z nowym formatem jako obsada, która obejmuje również Paige DeSorbo, Carl Radke, Kyle Cooke, Amanda Batula, Luke Gulbranson oraz Lindsay Hubbard, nie będą już podróżować tam iz powrotem między Nowym Jorkiem a ich domem w Hamptons.

Wykonawca Bravo Josh Brown później dokuczał sezonowi.

„Myślę, że to będzie nasz najlepszy sezon, jak na ironię, nawet z tymi ograniczeniami” – powiedział o sezonie 5, zanim zadebiutowały nowe odcinki. „Ujmijmy to w ten sposób. Nie martwię się o Bravo bardziej niż o świat, wiesz? Tylko dlatego, że nie wiemy, dokąd zmierza świat. Ale jedno, co wiem, to to, że wszyscy są naprawdę oddani tworzeniu tych serii i ich urzeczywistnianiu. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem numer jeden. Jeśli będziemy mogli robić rzeczy bezpiecznie, zrobimy je.”

Dodał: „Zamiast jeździć tam iz powrotem do miasta, przez całe lato mieszkają razem w Hamptons w letnim wynajmie. Myślę, że to naprawdę wpisuje się teraz w fenomen, wiesz, jak poddaje się kwarantannie znajomym? A jak dogadujesz się z nimi jako rodzina?

Podczas gdy Berner grał nieśmiało na temat jej nowego romansu, czule nazywając go „Caddy Daddy” w mediach społecznościowych, Bishop potwierdził ich romans podczas wywiadu irlandzkiego radia we wrześniu 2020 roku.

„Od razu kliknęliśmy. To było dość intensywne zakochanie” – powiedział podczas wywiadu z Radio RTE 1, ujawniając, że po raz pierwszy połączyli się przez Instagram. „To był potężniejszy rodzaj zakochania się w kimś, niż kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu, więc jestem pewien, że z pewnością dołożę wysiłku, aby to jest to, ponieważ wydaje się, że to jest Ten”. Po opublikowaniu i następnie usuwając zdjęcie z Bishopem na początku tego miesiąca, Berner udostępnił mu wideo w Big Apple za pośrednictwem Instagrama.

– Z powrotem w Nowym Jorku – powiedziała, po czym szybko rzuciła okiem na Bishopa. „Nowy Jork to powstrzymuje. Nie martw się o nas.

Bernerkto był wcześniej powiązany z Gulbransonem, ogłosiła swoje zaręczyny w lutym 2021 roku po roku randek.

„Nie spotkał mnie w łatwym czasie”, powiedział wyłącznie gospodarz podcastu „Berning in Hell” Nas wcześniej w lutym. „Byłem w domu, więc na pewno widzi mnie z wielu stron. Nie był to najłatwiejszy początek naszego związku, ale zobaczysz to w serialu. … wiem, że mam opiekuna i po raz pierwszy pomyślałem o poślubieniu faceta.

Przewiń, aby znaleźć pięć rzeczy, które warto wiedzieć o Bishopie:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button