Rozrywka

Gwiazda „This Is Us” Chrissy Metz została odrzucona przez „American Idol”

To my gwiazda Chrissy Metz była jednym z największych wybuchów podczas trwania serialu. Wcielając się w jedną z najpopularniejszych i najbardziej złożonych postaci w serialu, zasługuje na uznanie za swoją pracę, zwłaszcza że była to jedna z jej pierwszych dużych występów telewizyjnych. Jednak prawie tak nie było, ponieważ gwiazda prawie trafiła na zupełnie inny program wiele lat temu.

Chrissy Metz wzięła udział w przesłuchaniu do „American Idol”, ale ostatecznie została odrzucona

Chrissy Metz na premierze szóstego sezonu „This Is Us” | Kevin Winter/Getty Images

Na długo przed tym, jak jej gwiazda pojawiła się w telewizji, pierwszą próbą wejścia Chrissy Metz do show-biznesu była piosenkarka. Metz pomyślał, że będąc już głównym wokalistą w zespole, Amerykański idol może być jej szansą na wielką przerwę. Kręcąc swój strzał, udała się na przesłuchania do sezonu 6, mając nadzieję, że stanie się wielkim, dzięki temu, że pojawi się na konkursie śpiewu.

Niestety sprawy nie poszły tak gładko, jak sobie wyobrażała. Opowiadając o tym wydarzeniu w starym wywiadzie dla Yahoo, czekała godzinami w gorącym słońcu ze swoim ówczesnym mężem tylko na szansę, aby wyjść na scenę. Kiedy w końcu nadeszła jej kolej, zaśpiewała około 30 sekund piosenki „Heavy” z Wymarzone dziewczyny musical i film.

Jak przyznała w wywiadzie, to był jej pierwszy duży błąd. Piosenki takiej jak ta nie da się ogarnąć w pół minuty, więc była już na tylnym siedzeniu. W końcu ona i wszyscy pozostali zostali odrzuceni, decyzja, której nie podjęła na leżąco.

Przed odejściem skomentowała producentom: „Poniekąd się z tobą nie zgadzam”. To zwróciło ich uwagę, jej protesty (które nazwała nietypowymi) dały jej szansę na ponowne śpiewanie. I śpiewała dla zestawu producentów. Chociaż byli pod wrażeniem jej śpiewu, Metz czuł również, że mogli chcieć jej za postawę, którą się prezentowała. „Myślę, że mówili: „Och, zdecydowanie jest szczera”. Może to był główny powód, dla którego mówili: „Tak czy inaczej, zrobi dobrą telewizję”.

W końcu odeszła z serialu. To mogło być najlepsze. Metz przyznała, że ​​nie czuła, by mogła to „zhakować”, gdyby rzeczywiście pojawiła się w programie. Co więcej, zawsze bała się, że serial może spróbować wykorzystać jej historię złych ojców do taniego dramatu.

Odniosła ogromny sukces od czasu jej nieudanego przesłuchania

W tym samym roku, w którym miała nieudane przesłuchanie, Chrissy Metz dostała swoją pierwszą pracę aktorską w filmie Bez miłości w Los Angelesjej pierwsza większa praca od czasu kilku części w odcinkach Otoczenie oraz Wszyscy z nas. Stamtąd pracowała przez około dekadę głównie w częściach, jej największą rolą była rola Imy Wiggles w czwartym sezonie amerykański horror.

Występy Metz zawsze były niezapomniane, choć niewielu mogło się spodziewać, jak błyskawiczny będzie po tym jej awans. W 2016 roku miała premierę w swojej najsłynniejszej roli – Kate Pearson in To my. Jej fantastyczna praca w serialu przyniosła jej grono zasłużonych nominacji do nagród oraz kilka nagród Gildii Aktorów Filmowych.

Jednak nikt nie mógł się spodziewać, że wejdzie w to, że sprawy faktycznie zatoczą pełne koło. W drugim sezonie serialu Kate ujawnia swoje aspiracje, by zostać piosenkarką. Punktem kulminacyjnym jest jej wyśpiewanie niezapomnianej wersji „Landslide” Fleetwood Mac, pozostawiając bohaterom i widzom mowę. Według wywiadu Yahoo, Metz nigdy nie zamierzała śpiewać i nie brała udziału w przesłuchaniach jako piosenkarka, więc radziła sobie tak dobrze i stała się znaczącą częścią jej postaci, była miłą niespodzianką dla wszystkich.

Po zakończeniu swojej najsłynniejszej roli Metz jest gotowa na nowy rozdział

Jak wszystkie rzeczy, To my ostatecznie dobiegł końca po porządnych sześciu sezonach. Teraz jednak, gdy to się skończyło, Chrissy Metz nie jest gotowa na zwolnienie tempa. W rzeczywistości jej kariera wydaje się rozwijać, jak nigdy dotąd.

Pierwszym projektem Metza od końca serialu był film dramatyczny z 2022 roku zatytułowany Nie zasypiaj. Zarówno jako aktor, jak i producent wykonawczy poruszającego filmu o dorastaniu, zdobył już nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie przed jego szeroką premierą.

Jednak największym twórczym przedsięwzięciem Metz w dzisiejszych czasach byłaby jej kariera śpiewania country. Wydałem już kilka singli, takich jak „Girl Go” i „Feel Good” w przeszłości (prawie śpiewając jeden podczas To my finał), pracuje teraz nad pełnym albumem. Chociaż nie ma ETA, kiedy to zostanie zrobione, z pewnością warto poczekać.

POWIĄZANE: „This Is Us”: Mandy Moore zastanawiała się, czy powinna „zmienić kierunek” przed dołączeniem do programu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button