Rozrywka

Gwiazda TikTok Taylor Frankie Paul ma do czynienia z dramatem wokół domniemanego rozwodu

TikTok nigdy nie był znany jako przestrzeń wolna od dramatów, ale dramat wokół gwiazdy TikTok, Taylora Frankie Paula, wyniósł sprawy na nowy poziom. Dramat rozgrywa się w Reddit i TikTok, co skłoniło niektórych do zastanawiania się, czy Taylor i jej mąż Tate się rozwodzą, ale własne filmy Taylora TikTok utrudniają zrozumienie, które szczegóły tej historii są rzeczywiście prawdziwe.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemCzy Taylor Frankie Paul się rozwodzi?

Wydaje się, że w wiadomości, którą opublikowała na Instagramie, Taylor ogłosiła, że ​​ona i jej mąż Tate się rozwodzą. „Ostatnie osiem dni było największym bólem, jaki kiedykolwiek czułem w moim życiu” – napisał Taylor. „Żałowałem i opłakiwałem z rodziną i przyjaciółmi utratę mojej rodziny, która nie jest już razem. Rozwodzimy się z Tate, jednak zawsze bardzo go kocham, jednak to jest dla nas najlepsze. Przed nami długa, bolesna droga, ale mam nadzieję, że idzie w górę stąd.”

Źródło: InstagramArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się wieści o rozwodzie, użytkownicy zgromadzili się na Reddit, aby omówić, co mogło do tego doprowadzić. Najpopularniejszą teorią w Internecie było to, że Taylor zdradził Tate’a i że wielu wspólnych przyjaciół Tate’a i Taylora opowiedziało się po stronie Tate’a w rozłamie. Redditors zauważyli również, że Taylor i Tate spali już osobno, a ich małżeństwo było od jakiegoś czasu praktycznie martwe.

Taylor również napisał o rozwodzie na TikTok.

Oprócz relacji na Instagramie, Taylor opublikowała kilka TikToków, w których robi niejasne odniesienia do swojej obecnej sytuacji. W jednym z filmów pisze, że ma dwadzieścia kilka lat, rozwodzi się i po raz pierwszy zamieszka sama z dwójką dzieci. Na filmie Taylor wydaje się wskazywać, że właśnie przeprowadziła się do nowego miejsca i pokazuje klucze.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W innym pokazuje klip ze swoimi ruchomymi pudłami i mówi, że całe jej życie się rozpada. Warto zauważyć, że Taylor nadal wygląda na dość poukładaną w tych filmach, ale ostatnio rzuciła poważny cios w narrację, którą stworzyła dzięki nowemu filmowi, który wydawał się sugerować, że wiadomość o jej rozwodzie nie była taka, jak się wydawało.

@taylorfrankiepaul

Jest na reddicie, to musi być prawda. Jestem podekscytowany wspólnym rodzicem z moim najlepszym przyjacielem

♬ Tylko miłość może zranić w ten sposób (wersja spowolniona) – Paloma Faith Źródło: TikTokArtykuł jest kontynuowany pod reklamą. Być może Taylor w końcu się nie rozwiedzie.

W swoim najnowszym filmie Taylor pokazuje montaż zdjęć jej i Tate, a także zdjęcia ich dwojga poruszających się razem. „To na Reddicie, to musi być prawda. Jestem podekscytowany tym, że jestem rodzicem z moim najlepszym przyjacielem” – czytamy w podpisie. Przynajmniej zatem wydaje się, że Tate i Taylor nadal będą mieszkać razem, co pozostawiło wielu jej zwolenników głęboko zdezorientowanych.

„Rozwód to nie ma o czym żartować, więc chociaż nie chcę, żeby się rozeszli, nie chciałbym, żeby to był żart” – napisała jedna osoba. Inni spekulowali, że może to być chwyt reklamowy. Cokolwiek się dzieje, wydaje się, że prawdopodobnie nie znamy jeszcze pełnej historii tego możliwego rozwodu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button