Rozrywka

Gwiazda „Yellowstone” Cole Hauser dzieli się „Małym kawałkiem nieba” z „Za kulisami” sezonu 5

Żółty kamień Sezon 5 jest obecnie produkowany w Montanie. A gwiazda Cole Hauser (Rip Wheeler) zaoferował kilka zakulisowych aktualizacji w mediach społecznościowych. W niedawnym poście 47-letni aktor podzielił się zdjęciami z Doliny Gorzkiego Korzenia, które nazwał „małym kawałkiem nieba”. Ale jak Żółty kamień fabuła ostrzega, że ​​spektakularna kraina jest w poważnych tarapatach.

Cole Hauser | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Cole Hauser dzieli się „małym kawałkiem nieba” zza kulis „Yellowstone”

Hauser nie publikuje często z zestawu Żółty kamień. Ale kiedy to robi, oferuje zapierające dech w piersiach widoki. Pod koniec lipca Oszołomiony i zdezorientowany alum udostępnił trzy zdjęcia ze swojego dnia w pracy.

Zdjęcia przedstawiały cenione bydło i konie Dutton Ranch, a także spojrzenie Hausera na konie. Wyjaśnił bardzo jasno, że nie potrzebuje WiFi do wykonywania swojej pracy.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cole’a Hausera (@colehauser22)

„Pushin krowy w Wielkiej Dziurze… tylko kawałek nieba. @yellowstone YS5 „Nie ma tu WiFi, ale obiecuję, że znajdziesz lepsze połączenie” – napisał Hauser w podpisie.

W komentarzach współ-gwiazda Cole’a, Kelly Reilly (Beth Dutton), odpowiedziała: „Najlepszy dzień”.

Sezon 5 „Yellowstone” będzie największym dotychczas sezonem

Pierwsze cztery sezony Żółty kamień zawierał nie więcej niż 10 odcinków każdy. Ale teraz, gdy neo-western Taylor Sheridan jest najczęściej oglądanym programem w telewizji, rozszerzają sezon 5 i dzielą go na dwie części. Nadchodzący sezon Żółty kamień będzie składać się w sumie z 14 odcinków, które zostaną podzielone na pół dwoma siedmioodcinkowymi blokami.

Według Reilly’ego, super-wielki sezon oznacza, że ​​historia Dutton będzie się powiększać, a więcej przeciwników będzie się czaić. I jest odzwierciedleniem tego, co naprawdę dzieje się teraz na amerykańskim Zachodzie.

„Oni są [Dutton adversaries] nadchodzący. Naruszają. To tak, jak naprawdę dzieje się w Montanie. Kupują go miliarderzy. Ludzie przychodzą tu, bo kochają to, co ci właśnie pokazałem [spectacular views of Montana]ale zamierzają go zniszczyć, ponieważ przybyli tutaj” – powiedział Reilly Vulture.

„Ilość cementu, budowa i zabranie z ziemi. Gdzie woda zostanie oczyszczona na ścieki? Jaki jest wpływ na środowisko? Nie mogą tego ochronić, nie grając nieczysto”.

„Królestwo Dutton” rośnie w sezonie 5

Na końcu Żółty kamień W czwartym sezonie John Dutton (Kevin Costner) wykonał wielki ruch, próbując uratować swoje ranczo, deklarując swoją kandydaturę na gubernatora stanu Montana. Reilly mówi, że to był „moment zmiany światła” dla Beth, ponieważ nie sądziła, że ​​jej ojciec byłby skłonny zrobić coś takiego, ponieważ nie jest politykiem.

„Beth rozumie, że w ten sposób będzie mogła manipulować władzą, aby zamknąć lotnisko i zamknąć akcje rynkowe. Więc kiedy on… nie wiem, czy wolno mi to powiedzieć – Reilly powstrzymała się, zanim zdradziła zbyt wiele.

Zapytany, czy John Dutton zostanie gubernatorem Montany w sezonie 5, Reilly nie odpowiedział. Ale podzieliła się kilkoma szczegółami na temat tego, co czeka jej postać.

„Powiem, że w miarę powiększania się królestwa coraz trudniej jest nim zarządzać. W dziwny sposób, na początku piątego sezonu Beth jest prawdopodobnie najpotężniejsza. Ale to, jak się do tego podporządkuje, będzie interesujące.

Żółty kamień Sezon 5 (część pierwsza) ma premierę w niedzielę, 13 listopada w sieci Paramount.

ZWIĄZANE Z: „Yellowstone”: Cole Hauser o swoim związku z Kevinem Costnerem — „Nie wiem, czy kiedykolwiek nazwałbym go Kev”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button