Rozrywka

Gwiazdy „Barbie” Ryan Gosling, Margot Robbie to marzenie o rolkach z lat 80.

Więcej informacji: barbie Ryan Gosling i Margot Robbie łączą się na planie filmu „Barbie” Ryan Gosling jest opalony i bez koszulki, gdy Ken w filmie „Barbie” Kim Kardashian dzieli się podobnymi do Barbie zdjęciami zrobionymi przez córkę North West Simu Liu woskowane ciało dla „Barbie” : „Jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń”

Życie w plastiku jest fantastyczne.

Ryan Gosling i Margot Robbie dali fanom jeszcze jeden przedsmak tego, czego mogą się spodziewać w kwestii mody w nadchodzącym filmie „Barbie”, i jest to całkowite marzenie z lat osiemdziesiątych.

Ubrani w pasujące neonowe rolki z dopasowanymi ochraniaczami na łokcie i kolana, duet Barbie i Ken jeździli wczoraj po Venice Beach w dziko wzorzystych strojach aktywnych, kręcąc nowy film Greta Gerwig, który ma zostać wydany w 2023 roku.

31-letnia Robbie wyglądała w każdym calu jak prawdziwa Barbie, gdy nosiła jaskraworóżowe spodenki rowerowe pod wielokolorowym trykotem w wirujące wzory na randkę na łyżwach.

Aktorka z „Suicide Squad” nosiła swoje bardzo długie blond włosy w zawiązanym do połowy kucyku i dodała pasujący daszek oraz duże neonowo-żółte kolczyki w kształcie kół, aby uzyskać dodatkowe wibracje Barbie.

Ubrani w jaskrawe neonowe stroje z rozświetlaczem, para wydawała się cieszyć chwilą jazdy na rolkach, gdy fani patrzyli na nią.Snorlax / MEGA

Tymczasem Gosling, lat 41, zademonstrował swoje wysportowane (i super opalone) ramiona w kamizelce bez rękawów, dodając szorty w tym samym nadruku co body Barbie, a także jaskraworóżowy zbiornik na mięśnie.

W typowy sposób dla lalek Kena, świeżo upieczona gwiazda dodała neonową żółtą saszetkę na najdoskonalsze akcesorium z lat 80. i połączyła siły z Robbiem w tym samym szalonym daszku.

Gosling miał na sobie białe trampki Nike, zanim zakołysał swoimi neonowymi łyżwami na planie. Tim Regas / SplashNews.com

Ich zabawa na rolkach przyciągnęła uwagę na plaży, gdy fani zatrzymali się, aby zrobić zdjęcia aktorom — a nowa Barbie i Ken wydawali się uwielbiać tę scenę, gdy się razem śmiali.

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy zobaczyliśmy parę na ekranie, gdy aktorzy zostali zauważeni w pasujących strojach kowbojskich na planie.

Ubrany w jaskraworóżową parę dzwonków pokrytych gwiazdami i przyciętą kamizelkę, Robbie wyglądał jak dziewczyna Barbie, podczas gdy Gosling nosił dopasowany czarno-biały krój z frędzlami i taką samą jaskrawą różową chustką, jak jego dziewczyna na ekranie.

Para wyglądała na gotową do rodeo w koordynowaniu zachodnich strojów na planie w zeszłym tygodniu.APEX / MEGA

W filmie występuje gwiazdorska obsada, w tym Will Ferrell, Issa Rae, America Ferrera, Michael Cera, Kate McKinnon i Simu Liu – przy czym ten ostatni przyznaje, że depilacja woskiem przed rzekomą rolą innej lalki Kena „była jedną z najbardziej bolesnych doświadczenia mojego życia”.

„Barbie” pojawi się na ekranach dopiero 21 lipca 2023 roku, ale do tego czasu wykorzystamy te bajeczne mody.

Duet wyglądał jak idealny Ken i Barbie, gdy jeździli na rolkach po plaży.TheImageDirect.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button