Rozrywka

Gwiazdy Black Bird wracają do Apple TV+

Pozostając wiernym rozliczeniom serii limitowanych, Apple TV+ Czarny ptak zakończyła swój sześcioodcinkowy bieg 5 sierpnia z ostatecznym zakończeniem. Oparty na wspomnieniach Jamesa „Jimmy’ego” Keene’a z 2010 roku, psychologiczny thriller kryminalny, opowiadający historię byłej gwiazdy futbolu z liceum, który przemienił się w tajną misję więzienną dilera narkotykowego, aby wymusić przyznanie się do winy podejrzanego seryjnego mordercy Larry’ego Halla (Paul Walter Hauser). Jak w prawdziwym życiu, wyrok Keene’a za handel narkotykami został zmieniony, a Hall pozostaje w więzieniu, odsiadując dożywocie za porwanie Jessiki Roach w 1993 roku.

Chociaż Czarny ptak prawdopodobnie nie wróci w sezonie 2, oba seriale wkrótce powrócą na Apple TV+. Aktor Taron Egerton, który grał Jimmy’ego, już nakręcił nadchodzący serwis streamingowy Tetris film jako Henk Rogers, holenderski projektant gier wideo, który jako pierwszy zapewnił sobie prawa do dystrybucji klasyka z lat 80. na konsolach. Zaledwie kilka dni przed tym, jak złożył swój ostatni ukłon, gdy Czarny ptaks Jimmy, Egerton podpisał także kontrakt z innym thrillerem akcji zatytułowanym Kontynuować. Film Netflix śledzi jego postać Ethana Kopka, młodego agenta TSA, który zostaje szantażowany przez tajemniczego podróżnika, aby przepuścić niebezpieczną paczkę przez ochronę i na lot w Boże Narodzenie. Różnorodność.

Apple TV+

Ze swojej strony Hauser kręci obecnie Apple TV+ Afterparty Sezon 2 wraz z zespołem, w skład którego wchodzą między innymi Tiffany Haddish, Sam Richardson, John Cho, Anna Konkle, Jack Whitehall i Ken Jeong. „Po zrobieniu takiego programu jak Czarny ptakmuszę zrobić jakąś komedię, szczerze, dla siebie” – powiedział aktor, który pojawi się także u boku Sydney Sweeney i Halsey w filmie Hymn narodowy film. W drodze do Po imprezie „To tylko ta szalenie dobra grupa ludzi, którzy są życzliwi i zabawni. Tak więc ten program bardzo mnie uzdrawia, że ​​mogę po prostu rozśmieszać ludzi i każdego dnia organizować obóz letni dla dorosłych”.

W końcu naprawdę musiał zobowiązać się do wniknięcia w psychikę swojej „udręczonej” postaci. „W prawdziwym życiu jestem bardzo uduchowionym facetem i zawsze czułem, że najwyższym zaszczytem zła jest oszustwo” – dodał Hauser. „Czują się w tym komfortowo, ale w rzeczywistości są torturowani tak samo jak wszyscy i myślę, że Larry jest tym. Myślę, że oszukuje ludzi, ale sam został oszukany na największy ze sposobów”.

Tymczasem, Czarny ptak showrunner i pisarz Dennis Lehane, którego powieści obejmują tajemnicza rzeka oraz Odszedł, kochanie, odszedł, może na dobre porzucić literaturę, by pracować w telewizji. Chociaż ma nową książkę pod tytułem Małe Miłosierdzie wyszedł w 2023 roku, powiedział NPR, że może to być jego ostatnia chwila. Wyjaśniając, że musi „wpaść do tunelu”, kiedy pisze powieść, Lehane, który jest napisany dla Drut oraz Pan Mercedespowiedział, że praca w telewizji to coś, co może robić wszędzie, a także pozwala mu spędzać więcej czasu z dziećmi. Chociaż jego następny program telewizyjny jest nieznany, napisał już scenariusze do westernu o nazwie Źrebię i kolejny dramat kryminalny zatytułowany amerykański synz udziałem Russella Crowe i Stephana Jamesa.

Więc nawet bez drugiego Czarny ptak sezon, jest jeszcze wiele w drodze od aktorów i zespołu stojącego za serialem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button