Rozrywka

Gwiazdy „Chrisley Knows Best” Todd i Julie Chrisley staną przed sądem w Atlancie

Więcej informacji: todd chrisley Todd Chrisley chce dołączyć do obsady „RHOBH” Todd, Savannah Chrisley wspiera swojego byłego Nica Kerdilesa po próbie samobójczej Todda i Julie Chrisley „połączyły się” w związku z utratą wagi Lindsie Chrisley: Nigdy nie pogodzi się z tatą Toddem i rodziną

Federalny proces dla gwiazd telewizji reality, Todda i Julie Chrisley, pod zarzutem oszustwa bankowego i uchylania się od płacenia podatków, ma się rozpocząć w poniedziałek w Atlancie.

Proces rozpoczyna się zaledwie kilka dni po E! ogłosił, że rusza z nową serią randkową „Love Limo”, której gospodarzem jest Todd Chrisley, a kilka tygodni po ogłoszeniu, że reality show „Chrisley Knows Best” i „Growing Up Chrisley” zostały odnowione w USA Network i E!, odpowiednio.

Chrisleyowie zostali początkowo oskarżeni w sierpniu 2019 r., a nowy akt oskarżenia wniesiono w lutym tego roku.

Prokuratorzy twierdzą, że para składała bankom fałszywe dokumenty przy ubieganiu się o kredyt. Julie Chrisley również złożyła fałszywy raport kredytowy i fałszywe wyciągi bankowe, próbując wynająć dom w Kalifornii, a następnie para odmówiła płacenia czynszu kilka miesięcy po tym, jak zaczęli korzystać z domu, mówi akt oskarżenia.

Chrisleyowie wykorzystali również kontrolowaną przez siebie firmę produkującą filmy, aby ukryć dochody, aby powstrzymać IRS przed pobieraniem niezapłaconych podatków należnych Toddowi Chrisleyowi, twierdzą prokuratorzy.

Obaj Chrisleyowie są oskarżeni o jeden spisek mający na celu popełnienie oszustwa bankowego, pięć przypadków oszustwa bankowego, jeden spisek mający na celu oszukanie Stanów Zjednoczonych i jeden przypadek oszustwa podatkowego. Julie Chrisley jest również oskarżona o jeden przypadek oszustwa telefonicznego i jeden przypadek utrudniania wymiaru sprawiedliwości.

Chrisleyowie zostali początkowo oskarżeni w sierpniu 2019 r. Getty Images

Peter Tarantino, księgowy zatrudniony przez Chrisleyów, jest oskarżony o jeden spisek mający na celu oszukanie Stanów Zjednoczonych i dwa przypadki umyślnego składania fałszywych zeznań podatkowych. Ma stanąć przed sądem u boku Chrisleyów.

Chrisleyowie i Tarantino nie przyznali się do winy i byli wolni od kaucji.

Eleanor Ross, sędzia okręgowy USA, powiedziała, że ​​wybór ławy przysięgłych odbędzie się w poniedziałek, a oświadczenia otwierające mają się odbyć we wtorek.

„Chrisley Knows Best” opowiada o zwartej, hałaśliwej rodzinie Chrisleyów. Serial został właśnie wznowiony przez USA na dziesiąty sezon, podczas gdy spinoff „Growing Up Chrisley” z udziałem dzieci Chrisley Chase i Savannah mieszkających w Los Angeles został właśnie wznowiony na czwarty sezon.

Rodzina przeprowadziła się do Tennessee przed wniesieniem aktu oskarżenia, ale oskarżenia pochodzą z czasów, gdy mieszkali na północnych przedmieściach Atlanty, powiedzieli prokuratorzy.

Prokuratorzy twierdzą, że para złożyła fałszywe dokumenty w bankach przy ubieganiu się o pożyczki.NBCUniversal przez Getty Images

Zanim pierwszy akt oskarżenia został nawet ogłoszony w sierpniu 2019 r., Todd Chrisley opublikował na Instagramie długie oświadczenie, w którym zaprzeczał jakimkolwiek wykroczeniom. Były pracownik, który został zwolniony po tym, jak Chrisleyowie odkryli w 2012 roku, że ich kradł, zemścił się, przynosząc fałszywe dokumenty do biura prokuratora amerykańskiego i informując prokuratorów, że Chrisleyowie popełnili przestępstwa finansowe, napisał Chrisley.

Prokuratorzy powiedzieli, że Chrisleyowie polecili temu byłemu pracownikowi fałszowanie dokumentów. Program trwał od co najmniej 2007 do 2012 roku i polegał na składaniu fałszywych sprawozdań bankowych i finansowych instytucjom finansowym w celu uzyskania pożyczek o wartości milionów dolarów, z których większość wykorzystały dla własnych korzyści, mówi akt oskarżenia. Próbowali ukryć swoje zaangażowanie, fałszywie twierdząc, że nie wiedzieli, że ich ówczesny pracownik złożył fałszywe dokumenty, mówi akt oskarżenia.

Julie Chrisley wysłała fałszywy raport kredytowy i wyciągi bankowe pokazujące znacznie więcej pieniędzy niż mieli na swoich kontach właścicielowi nieruchomości w Kalifornii w lipcu 2014 r., próbując wynająć dom, mówi akt oskarżenia. Kilka miesięcy po tym, jak zaczęli korzystać z domu, w październiku 2014 roku, odmówili płacenia czynszu, przez co właściciel musiał grozić im eksmisją.

„Chrisley Knows Best” i „Growing Up Chrisley” zostały odnowione odpowiednio w USA Network i E!. Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

Pieniądze, które Chrisleyowie otrzymali z ich programu telewizyjnego, trafiły do ​​kontrolowanej przez nich firmy o nazwie 7C’s Productions, ale nie zadeklarowali ich jako dochodu w federalnych zeznaniach podatkowych, powiedzieli prokuratorzy. Para nie składała ani nie płaciła federalnych podatków dochodowych na czas przez wiele lat, mówi akt oskarżenia.

Tarantino pomógł Chrisleyom ukryć dochody i skłamać na temat ich zeznań podatkowych, mówiąc IRS, że Todd Chrisley nie miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby spłacić dług podatkowy z 2009 r., mimo że do ich firmy produkcyjnej wpłynęły pieniądze, które wydali na osobiste zakupy, mówi akt oskarżenia . Złożył również fałszywe zeznania podatkowe dla 7C’s Productions, aby wyglądało na to, że firma nie zarabiała pieniędzy, mówi akt oskarżenia.

Po tym, jak w lutym 2018 r. agenci federalni wezwali do sądu przysięgłych w 7C’s Productions, Julie Chrisley przedstawiła fałszywy dokument, jak głosi akt oskarżenia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button