Rozrywka

Gwiazdy „Jersey Shore” mają „zero tolerancji” dla rzekomego oszustwa Angeliny Pivarnick

Więcej informacji: Jersey Shore Angelina Pivarnick, Blake Horstmann, więcej, aby konkurować w programie „All Star Shore” Gwiazdy „Jersey Shore” rzucają „2.0” z nową obsadą: „Wykorzysta” oryginalną Angelinę Pivarnick hospitalizowaną, „wcale nie radzi sobie dobrze „Wśród stresującego rozwodu Angelina Pivarnick prosi o zachowanie poufności podczas rozwodu”

Współgracze z „Jersey Shore Family Vacation” Angeliny Pivarnick potępiają ją za rzekome zdradzanie Chrisa Larangeiry.

„Nie ma żadnej tolerancji dla tego, kiedy ma to wpływ na rodzinę”, powiedziała Jenni „JWoww” Farley wyłącznie Page Six w nowym wywiadzie.

„Jestem po prostu szczery” – dodał Mike „The Situation” Sorrentino, który oskarżył 35-letniego Pivarnicka o bycie „oszustem” w zwiastunie nowego sezonu.

„Czuję, że po prostu jestem prawdziwy i nie będę pomagał. Jeśli twoje decyzje dotyczą mnie, mojej rodziny i moich przyjaciół, to wkroczę.

37-letnia Farley powiedziała nam, że doceniła 39-letniego Sorrentino za przejęcie w tym sezonie jej roli „wzywania ludzi na ich gówno”.

Mike „The Situation” Sorrentino, Jenni „JWoww” Farley i Deena Cortese zgodzili się, że mają „zerową tolerancję” w odniesieniu do zarzutów o oszustwo wobec ich partnerki z „Jersey Shore Family Vacation” Angeliny Pivarnick.MTV

„Aby Mike był tym, który objął prowadzenie, czuł się bardzo mocno. Pomyślał, no wiesz, w końcu to wpływa na nas jako całość, jako grupę – wyjaśniła.

„Po prostu myślałem, że po prostu Mike jest prawdziwy… za to go kocham”.

Farley zgodził się z decyzją Sorrentino o omówieniu zarzutów o oszustwo z Pivarnick.MTV

Deena Cortese broniła również decyzji grupy o przeprowadzeniu „dyskusji” z Pivarnick podczas naszego wywiadu – ale wyjaśniła Page Six, że w żaden sposób nie zmówili się na nią.

„Wszyscy jesteśmy rodziną, ona jest częścią naszej rodziny i trzeba było po prostu odbyć dyskusje” — powiedział nam 35-letni Cortese. „To nie było tak jak my przeciwko niej. To było coś w rodzaju rodzinnego przechodzenia przez coś, a na końcu tunelu zawsze jest światełko. Miała wielu ludzi, z którymi mogła usiąść i porozmawiać”.

Pivarnick odmówił zdrady swojej eks, która jest teraz w separacji w zwiastunie 5. sezonu.Getty Images dla MTV

Sorrentino podwoił się w kwestii Cortese, dodając, że chociaż byli „po to, aby ją wspierać”, musieli również zająć się „niespójnościami”. [that] podejdź do światła.”

Jednym z nich była plotka o tym, że Pivarnick miał rzekomo flirtować z Joeyem Essexem z „The Only Way Is Essex”.

Larangeira złożyła pozew o rozwód z Pivarnick w styczniu.Getty Images dla MTV/ViacomCBS

„Jestem świadomy co najmniej dwóch facetów [she cheated with]. Ale teraz może to być trzecia” — twierdził Sorrentino.

Farley również się włączyła, mówiąc: „Dziewczyno, chcemy tylko wiedzieć, co się dzieje, abyśmy mogli sobie z tym poradzić jako rodzina. Czy chcesz o tym rozmawiać, czy nie. Po prostu myślę, że zaprzeczanie nie działa. Więc mówimy po prostu: „Posiądź swoje gówno i bądź cholernie szczęśliwy”.

Cortese uznała rozwód za decyzję „dorosłą”. MTV

Po latach burzliwych relacji – z oskarżeniami obu stron o niewierność – Larangeira ostatecznie w styczniu złożyła wniosek o rozwód z Pivarnickiem.

„Nie byłam zaskoczona”, Cortese powiedział nam o ich rozstaniu. „Myślę, że z obu stron oboje po prostu nie byli szczęśliwi. I po co być w małżeństwie bez miłości, jeśli możesz znaleźć swoje szczęście gdzie indziej?

Sezon 5 „Jersey Shore Family Vacation” powraca w czwartek, 23 czerwca o 20:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button