Rozrywka

Gwiazdy, które miały trudności z poczęciem dzieci, dzielą się swoimi problemami z płodnością

Dzielenie się swoimi zmaganiami. To była długa droga do rodzicielstwa dla wielu rodziców celebrytów, w tym Chrissy Teigen oraz John Legend.

„Słyszysz historie o [in vitro fertilization] działa za pierwszym razem, ale usłyszysz o wiele więcej historii o tym, kiedy to zajmie kilka razy” – powiedział model Nowy Jork Magazyn’s Cięcie w kwietniu 2018 r. „Nasze nie zadziałały za pierwszym razem i były druzgocące”.

Czasami Zachcianki: Głód na więcej autorka książki kucharskiej zastanawiała się, czy zrobiła coś złego. „Pamiętam, jak pomyślałem: „Och, za dużo byłem na nogach i właśnie dlatego”. Po prostu szukasz wszystkiego, co można obwiniać, zwłaszcza siebie” – wyjaśnił wtedy Teigen.

Doświadczenie in vitro pary zakończyło się sukcesem. Teigen i zwycięzca EGOT powitali córkę Lunę w kwietniu 2016 r. i syna Milesa w maju 2018 r. Gwiazda Chrissy’s Court ogłosiła w sierpniu 2020 r., że dziecko nr 3 jest w drodze, ale w następnym miesiącu straciła ciążę.

„Nawet gdy piszę to teraz, znów czuję ból. … Całkowity i kompletny smutek”, sędzia Bring the Funny napisał o tragedii w październiku 2020 r. Średni Praca pisemna. „Ludzie mówią, że takie doświadczenie tworzy dziurę w twoim sercu. Z pewnością powstała dziura, ale była wypełniona miłością do czegoś, co tak bardzo kochałem. Ta przestrzeń nie wydaje się pusta. Czuje się pełny.”

Pochodząca z Utah nie jest osamotniona w swoich zmaganiach z płodnością i Gabrielle Union, Kim Kardashian i na przestrzeni lat coraz więcej gwiazd ujawniło swoje doświadczenia z macierzyństwem zastępczym.

Jeśli chodzi o Lea Micheleaktorka walczyła o jej poczęcie i Zandy Reicjego syn, Ever, z powodu zespołu policystycznych jajników.

“[PCOS is] łatwo sobie z tym poradzić w codziennym życiu, ale kiedy próbujesz zajść w ciążę, jest to znacznie trudniejsze, zwłaszcza jeśli masz wyjątkowo nieregularne miesiączki” Radość ałun powiedział Katarzyna Schwarzenegger jej stanu w marcu 2021 r. „Nigdy tak naprawdę nie wiesz, kiedy możesz zajść w ciążę. Poza tym musiałem przejść wiele procedur, aby usunąć polipy, torbiele i blizny”.

Aktorka powiedziała dalej: „Pomyślałam: 'Po prostu przestańmy’. … Ciągle myślałem: „Może to nie jest przeznaczone dla mnie. Może tak się nie stanie. To coś, co dla mnie osobiście zawsze było moim największym lękiem w całym moim życiu. Tego pragnęłam bardziej niż czegokolwiek. Emocjonalnie po prostu zaczął budować i budować. … Potem zaszliśmy w ciążę.”

Kontynuuj przewijanie, aby przeczytać więcej historii celebrytów, z Licencjat’s Astrid Loch do Wzgórze jednego drzewa’s Hilarie Burton.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button