Rozrywka

Gwiazdy, które nigdy publicznie nie przeprosiły za okropne rzeczy, które zrobiły

W 2012 roku Chevy Chase opuścił ukochany kultowy sitcom „Community”. Zgodnie z ostatecznym terminem odejście aktora nastąpiło miesiąc po tym, jak użył rasistowskiego obelgi podczas tyrady na planie. Sześć lat później showrunner Dan Harmon i gwiazda Donald Glover oskarżyli Chase’a o atakowanie gwiazdy „Atlanty” rasistowskimi żartami na planie „Społeczności”.

Według The New Yorker, Chase powiedział gwieździe z „Guava Island”: „Ludzie myślą, że jesteś zabawniejszy, ponieważ jesteś czarny”. Jak teoretyzował Harmon, ta zjadliwość mogła zrodzić się z zazdrości. „Chevy jako pierwszy zdał sobie sprawę, jak niezwykle utalentowany był Donald, a sposób, w jaki wyraził swoją zazdrość, polegał na próbie zrzucenia Donalda z tropu” – wyjaśnił Harmon. „Pamiętam, jak przepraszałem Donalda po wyjątkowo ciężkiej nocy, w której Chevy nie był na PC, a Donald powiedział:„ Nawet się tym nie martwię ”. komiksy, ale upierał się, że jego były partner nie jest potworem.

Podczas gdy Glover był łaskawy, omawiając to zachowanie, Chase nie był niczym innym. W wywiadzie dla The Washington Post został poproszony o ustosunkowanie się do oskarżeń Glovera i nie zaprzeczył rasistowskim uwagom. Jednak z szansą na przeprosiny zamiast tego podwoił się, wypowiadając kolejne rasistowskie kpiny. Wspominając przypadek, w którym miał starcie z Gloverem po opadzie, zażartował: „Nigdy nie widziałem faceta, który tak szybko blednie”.

Jeśli Ty lub ktoś bliski doświadczyło przestępstwa z nienawiści, skontaktuj się z infolinią VictimConnect pod numerem 1-855-4-VICTIM lub przez czat aby uzyskać więcej informacji lub pomoc w zlokalizowaniu usług pomocy. Jeśli ty lub ukochana osoba znajdujecie się w bezpośrednim niebezpieczeństwie, zadzwoń pod numer 911.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button