Rozrywka

Gwiazdy, które odnowiły swoje przysięgi ślubne

Nikt nie organizuje ślubu tak, jak gwiazdy Hollywood, a dla niektórych jedna ceremonia po prostu nie wystarczy! Niezależnie od tego, czy świętują przełomową rocznicę, na przykład Alec oraz Hilaria Baldwinlub ponowne łączenie się ze sobą po trudnym patchu, na przykład Sharon oraz Ozzy Osbourne lub Beyonce oraz Jay Zwiele gwiazd podjęło drugi krok ze swoimi małżonkami.

Jenny McCarthy oraz Donnie Wahlberg stworzyli tradycję odnawiania ślubów każdego roku po początkowym zawiązaniu węzła w sierpniu 2014 roku.

„Zawsze to robimy!” ten Zamaskowany piosenkarz gwiazda powiedziała wyłącznie Nas tygodniowo we wrześniu 2019 r. „Tak miło jest wykorzystać ten moment, kiedy jesteś tak zajęty, aby przypomnieć sobie te słowa, które mówicie sobie nawzajem, śluby i obietnice. Nie, żebyśmy tego potrzebowali, ale fajnie jest to zrobić. … Każdego dnia budzę się i mówię „Poślubiłem mojego księcia z bajki”.

McCarthy zauważyła w swoją pięcioletnią rocznicę z Wahlbergiem, że odnowienie ich ślubów nigdy się nie zestarzało. „Każda odnowa wydaje się taka. Nie możemy uwierzyć, że minęło pięć lat, ponieważ wydaje się, że minęło całe życie” – tryskała. „Ale wydaje mi się też, że minęły dwa tygodnie. To dziwne, ponieważ mamy to nowe uczucie miłości”.

Heidi Klum oraz Foka również corocznie odnawiali przysięgę po ślubie w maju 2005 roku. Jednak nadal rozstali się w styczniu 2012 roku i sfinalizowali rozwód w październiku 2014 roku.

„Wydaje mi się, że wyszłam za Seala osiem razy”, powiedziała supermodelka Niedzielne czasy w lipcu 2021 r. „Myślałem, że to będzie trochę zabawne”.

Dodała: „Myślałam, że to będzie święto miłości. Ale wiesz, to też nie działa. Próbowałem, nie możesz powiedzieć, że nie próbowałem!”

Klum wyznała, że ​​po pewnym czasie straciła wiarę w ceremonie, ponieważ czuła, że ​​„to naprawdę nie działa”, chociaż „próbowała” utrzymać kurs.

Tymczasem Seal nie był zwolennikiem odnowienia ślubów. „Szczerze mówiąc, to był pomysł mojej byłej żony” – powiedział dalej Radio Andy w listopadzie 2015 r. „To trochę zamieniło się w cyrk, za którym nie przepadałem, bo domyślnie jestem osobą prywatną”.

Kiedy gospodarz Andy Cohen wspomniał, jak bardzo nagłośnione były ceremonie, wokalista powiedział: „To jest rzecz, której najbardziej w tym nie lubiłem”.

Przewiń galerię poniżej, aby zobaczyć, które gwiazdy powiedziały „tak” swoim znaczącym innym więcej niż raz!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button