Rozrywka

Gwiazdy „Little People Big World” Zach i Tori Roloff ujawniają, że 3-tygodniowy syn Josiah ma achondroplazję: „To nie jest jego tożsamość”

Zach oraz Tori Roloffnowonarodzony syn Josiah ma achondroplazję, Mali ludzie, wielki świat gwiazdy mówią wyłącznie Nas tygodniowo. Para otworzyła się na temat powodu upublicznienia diagnozy syna – i dlaczego ważne jest, aby pamiętać, że jego stan „nie jest jego tożsamością”.

Przeczytaj artykuł

– To Jozjasz. Ma achondroplazję, ale nie jest jak Josiah achondroplazja”, mówi Zach, 32 lata. Nas o 3-tygodniowym synu pary, który urodził się 30 kwietnia. (Achondroplazja to ta sama forma karłowatości, co gwiazda TLC i starsze dzieci pary, 5-letni Jackson i 2-letnia Lilah, a Tori, 31-letnia , nie ma karłowatości.)

„Tak jak jestem Tori, mam brązowe włosy” – dodaje Tori. „Nie jestem brunetką – nie tak bym siebie sklasyfikowała”.

Krasnolud jest tak znormalizowany w rodzinie Roloffów, wyjaśnia para, ponieważ oprócz Zacha i jego dzieci, jego rodzice, Amy oraz Matta Roloffa, mają również achondroplazję. (Inne dzieci Matta i Amy — brat bliźniak Zacha Jeremyich córka Pedał i trzeci syn Jakub – nie rób.)

„To dla nas takie normalne”, mówi Tori Nas, wymieniając członków rodziny Roloffów, którzy mają achondroplazję. „Mamy tak wiele zasobów i jest wielu rodziców, którzy nie mają takich samych zasobów i… nie mają takiego samego zaufania do wszystkiego, co robimy z Zachem”.

Przeczytaj artykuł

Rodzice zdradzili, że zawsze będą wykorzystywać swoją platformę do wspierania osób z karłowatością.

„Z pewnością będziemy orędownikami osób z karłowatością powodu naszych dzieci” – mówi Zach.

„Na zawsze” — dodaje Tori.

Para, która jest małżeństwem od 2015 roku, ogłosiła narodziny Josiaha na Instagramie na początku tego miesiąca.

Zach i Tori Roloff. TLC

„Josiah Luke Roloff urodził się 30 kwietnia 2022 roku! Przyszedł jakieś dwa tygodnie wcześniej, ale byliśmy gotowi!” mieszkaniec Pensylwanii tryskał w mediach społecznościowych. „Bardzo szczęśliwy dla naszej rodziny i dzieci już go uwielbiają. Bardzo dumna z Tori, zrobiła niesamowite! ”.

We własnym poście Tori napisała: „Najlepszy wczesny prezent urodzinowy, o jaki może poprosić mama! Kochamy Cię słodki chłopcze!”

Przeczytaj artykuł

Trzy tygodnie po przyjściu na świat najmłodszego dziecka, gwiazdy reality show nabierają spokoju ze swoim nowym chłopcem, o którym oboje zgadzają się, że jest „chłodny”.

„Ogólnie rzecz biorąc, był najprostszy, łatwy [baby]”, mówi Tori Naszauważając, że chociaż płacze, jest również bardzo tolerancyjny w stosunku do swojego starszego rodzeństwa „dotykającego go, całującego go i… szturchającego go”, ujawnia para.

Mali ludzie, wielki świat emitowane we wtorki w TLC o 21:00 czasu wschodniego.

Z reportażem Christiny Garibaldi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button