Rozrywka

Gwiazdy „Love is Blind” Kyle Abrams i Deepti Vempati dzielą się dniami po potwierdzeniu romansu

Źródło zdjęcia: dzięki uprzejmości Netflix

Kyle Abrams30 i Deepti Vempati, 31, są skończone. Zaledwie trzy dni po potwierdzeniu ich romansu 16 września premiera 2 sezonu Miłość jest ślepa: po Altar, ogłosili, że ich miłość już nie istnieje. „Rozumiem, że wielu z was jest ciekawych, gdzie stoimy dzisiaj z Deepti”, zaczął Kyle w oświadczeniu opublikowanym na swoim kanale na Instagramie wieczorem 19 września. „Odkąd Po Alter został nakręcony, postanowiliśmy rozejść się na początku lata. Dziękuję wszystkim, którzy śledzili naszą podróż przez trudną bezbronność i wspierali nas po drodze”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KYLE ABRAMS (@kyleabrams10)

Następnie ujawnił, że obecnie spotyka się z kimś nowym. „Od tego czasu rozpocząłem nowy związek, który zamierzam zachować przez pewien czas w tajemnicy” – kontynuował. „Co przyniesie przyszłość, nie mam pojęcia. Idąc dalej planuję żyć każdego dnia w teraźniejszości bez żadnego żalu.”

Deepti nie odniosła się wprost do swojego nieudanego związku z Kyle’em, ale zamiast tego zabrała się na Instagram, aby promować swoją nową książkę, która ukazała się 19 września. Książka prawdopodobnie mówi o ich rozstaniu, co wyjaśniałoby, dlaczego Kyle zgłosił się z wiadomościami na Poniedziałek.

„W końcu nadszedł dzień, w którym włożyłem moje serce i duszę, abyś mógł je przeczytać”, Deepti zaczęła w swoim poście na Instagramie, ogłaszając oficjalną premierę jej książki, Wybieram siebie. „Powiedziałem to już wcześniej: łączy nas luka. Postanawiam dzielić się chwilami z całego mojego życia, zarówno ciemnymi, jak i jasnymi. Mam nadzieję, że dzieląc się moją historią, spodoba się przynajmniej jednej osobie, która może uczyć się z mojej podróży. Mam też nadzieję, że zainspiruje Cię to, że zmiana jest możliwa. Wzrost jest możliwy. Wybór siebie jest możliwy.”

Kyle Abrams zerwanie z Deepti Vempati
Deepti Vempati koncentruje się na swojej nowej książce po rozstaniu z Kyle Abrams (zdjęcie: dzięki uprzejmości Netflix)

Jej ostatni post na Instagramie przed wiadomościami o zerwaniu był filmem zza kulis, na którym była z nią z nią Miłość jest ślepa: po ołtarzu zagrają razem, w tym Kyle. Deepti wciąż ma zdjęcia z Kyle’em na swojej stronie na Instagramie, ale wszystkie są związane z Miłość jest ślepa awans. Z drugiej strony wydaje się, że została całkowicie usunięta ze strony Kyle’a.

Kyle pierwotnie powiedział Deepti, że chce nawiązać z nią związek, rozmowę, która została wyemitowana podczas premiery sezonu Po ołtarzu. „Chcę po prostu nawiązać z tobą związek, jak prawdziwy związek”, powiedział. „Zamierzamy naprawdę tego spróbować?” – odpowiedział Deepti. Kyle odpowiedział: „Tak, jasne. Chcę.”

Kyle Abrams zerwanie z Deepti Vempati
Kyle Abrams przeniósł się z Deepti Vempati z nową osobą (zdjęcie: dzięki uprzejmości Netflix)

Wyraził także żal, że nie próbował wcześniej rzeczy z Deepti z gospodarzami serialu, Nick Lachey oraz Vanessa Lacheyna Miłość jest ślepa spotkanie w marcu. – Powinienem był bardziej się dla niej postarać. Tak bardzo ją kocham, jest najlepsza – przyznał. „I żałuję, że nie widziałam tego, co było przede mną i to jest mój największy żal. Przykro mi.” Kyle pierwotnie zaręczył się z Shaina Hurley pod koniec drugiego sezonu popularnej serii Netflix.

Jednak we wrześniu wyjaśnił, dlaczego tak się wahał, by ścigać Deepti. „Byłem w sytuacji, w której zaczynasz spotykać się z najlepszym przyjacielem, a potem zrywasz. Tak naprawdę nie możesz już zobaczyć tej osoby, ponieważ nie jest to sprawiedliwe w stosunku do twojej przyszłej osoby” – powiedział LUDZIE. „Nie chciałbym, żeby moja obecna dziewczyna spotykała się ze swoim byłym chłopakiem. To nie jest fajne. Nie sądzę, żeby komukolwiek się to spodobało”. Teraz, gdy Kyle widzi kogoś nowego, wydaje się, że jego związek z Deepti nie istnieje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button