Rozrywka

Gwiazdy nawiązują więź ze swoimi siostrzenicami i siostrzeńcami: zdjęcia

Rodzinna zabawa! Kendall Jenner, Ashlee Simpson a więcej celebrytów łączy słodkie więzi ze swoimi siostrzenicami i siostrzeńcami.

Modelka została ciocią w 2009 roku w wieku 14 lat, kiedy Kourtney Kardashian oraz Scott Disick powitał syna Masona. Twórca Puchatka urodził córkę Penelope i syna Reigna, a następnie Kim Kardashianma czworo dzieci z Kanye West — Północ, Święty, Chicago i Psalm. Rob Kardashian został tatą córki Dream w 2016 roku i Khloé Kardashianze swojej strony, dzieli się True with Tristan Thompson.

Jenner poczuła szczególną więź ze swoją siostrzenicą Stormi, kiedy Kylie Jenner urodziła swoje pierwsze dziecko w lutym 2018 roku.

„Nie chodzi o to, że jest to bardziej ekscytujące niż jakiekolwiek inne porody w rodzinie – to inne ekscytujące, ponieważ jest moją młodszą siostrą, z którą dorastałem” – wyjaśnił Kendall. Moda w następnym miesiącu. „Wszyscy dorastaliśmy we dwoje: Kourtney i Kim dorastali razem; Rob i Khloé; Brandon [Jenner] oraz Brody [Jenner]; Burton [Jenner] oraz Casey [Jenner], a potem Kylie i ja. Więc zobaczyć, jak moja najlepsza przyjaciółka dorastająca ma dziecko? To już zbliżyło nas do siebie”.

Gwiazda reality show dodała wtedy, że nie czuje się gotowa na własne dzieci, wyjaśniając: „Jestem gotowa czekać. Chcę mieć dzieci, ale mam jakieś 28 lub 29 lat. Mam tylko 22 lata. Wciąż staram się znaleźć swoją drogę – życiową, a nie zawodową.”

Jeśli chodzi o Simpsona, piosenkarka „Pieces of Me” jest kochającą ciotką do Jessica Simpsontroje dzieci — Maxwell, Ace i Birdie. Ashlee zachwycała się najstarszym dzieckiem Jessiki w listopadzie 2019 roku, opowiadając wyłącznie Nas tygodniowo o więzi jej siostrzenicy z własną córką Jagger.

„Maxwell się nią opiekuje” Ashlee i Evan ałun wyjaśnił w tym czasie. „Ona jest najsłodszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem. Sposób, w jaki opiekuje się Jaggerem, trzyma ją godzinami, myślę sobie: „Jak silna jesteś?”. Poza tym po prostu udziela jej wspaniałych rad i okazuje swoją miłość, gdy się denerwuje. Ona jest najsłodsza. … Zdecydowanie siostrzana więź. Tak dobrze się razem bawią. Jest wielką kuzynką.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej ciotek i wujków celebrytów wraz z członkami rodziny na przestrzeni lat, od Britney Spears do Tahj Mowry.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button