Rozrywka

Gwiazdy „RHOP” cieniują „Skunk Hair” Gizelle Bryant w „ofensywnym” nowym wyglądzie konfesjonału

Gizelle Bryant
Źródło obrazu: Bravo

Nowa zapowiedź nadchodzącego sezonu Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac właśnie wyemitowany, a niektórzy członkowie obsady serialu nie są fanami niektórych nowych wyglądów gwiazdy. Candiace Dillard-Bassett35 i jej partnerka, Karen Huger59 lat, 19 września zabrała się na Twittera, aby opowiedzieć o nowej fryzurze Gizelle Bryant, 52. „Myślę, że sieć ma obowiązek wkroczyć, gdy nasz wywiad wygląda na obraźliwy. Ponieważ, mój Boże dzisiaj” Candiace napisała. A Karen wydawała się zgadzać i tweetowałMusisz ją pokochać, projekt Skunk Hair i wszystko #rhop”. Candiace odpowiedziała nawet na tweeta Karen, pisząc: „Nie, nie mamy”.

Podczas podglądu sezonu 7, Gizelle była widziana w pokoju zwierzeń z platynowymi blond włosami i grubymi, brunetkowymi pasemkami. Choć nowy sezon ma premierę dopiero 9 października, wielu widzów na Twitterze już wyczekuje dramatu tego sezonu. Jeden Twitter użytkownik napisał, „Candiace i Karen już ciągną Gizelle, a sezon nawet się nie zaczął”. Jednak niektórzy fani naprawdę pokochali nową grę Gizelle. Wtrąciła się osobna osoba: „Niepopularna opinia, uwielbiam jej wygląd”.

Fani odpowiedzieli zarówno Candiace, jak i Karen na Twitterze, klaskając własnymi myślami. Internetowy detektyw powiedział Candiace: „Popracuj nad perukami, zanim zaczniesz mówić o czyimś stylu”, podczas gdy ktoś inny napisał do Karen i powiedział: „Ty też nie zawsze wyglądałaś najlepiej”. Auć!

Gizelle Bryant
Gizelle Bryant powróci w 7. sezonie „RHOP” 9 października (MJ Photos/Shutterstock)

Ale pomimo całego internetowego dramatu, Gizelle wydaje się niewzruszona, ponieważ nie włączyła się w uwagi ani na Twitterze, ani na Instagramie. 18 września osobowość telewizyjna pokazała oszałamiające zdjęcie jej wspaniałych blond warkoczy – tym razem bez pasemek. Podpisała zdjęcie: „Szczęśliwej niedzieli!” A kilka dni wcześniej opublikowała TikTok swojej pełnej grzywy z podpisem: „Tylko się przywitam”. Warto zauważyć, że w tym poście też nie kołysała „skunksowymi włosami”.

Przed premierą 7 sezonu 7 października Bravo wypuściło 6 września zwiastun nowego sezonu, który możecie obejrzeć tutaj. Trzy gospodynie domowe powyżej powracają wraz z sezonem 6 Ashley Darby, Robyn Dixon, Dr Wendy Osefooraz Mia Thornton. To pozostawia członków obsady RHOP niezmienione od zeszłego sezonu, ale będzie trochę zakręcone Charisse Jackson Jordania57 i jej kumpel, Jacqueline Blakedołączając jako „przyjaciele obsady”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button