Rozrywka

Gwiazdy „Sisterhood of the Travelling Pants” spotykają się na przestrzeni lat

Więzy braterstwa! Blake Żywy, Alexis Bledel, Ameryka Ferrera oraz Bursztyn Tamblyn poszli w ich Bractwo wędrownych spodni śladami bohaterów, tworząc wieczną przyjaźń, której początki sięgają oryginalnego filmu z 2005 roku.

Jako Siostrzeństwo Filmy, w których Bridget (Lively), Lena (Bledel), Carmen (Ferrera) i Tibby (Tamblyn) wymieniały w młodości parę pozornie magicznych dżinsów, aktorki tworzyły nierozerwalną więź.

Ponad dekadę po tym, jak po raz pierwszy zagrali razem ze sobą i powrócili na sequel w 2008 roku, połączenie czwórki jest silniejsze niż kiedykolwiek.

W marcu 2019 roku Tamblyn przypomniał fanom godną pozazdroszczenia dynamikę quada, wysyłając wiadomość w mediach społecznościowych z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

„Pozdrawiam kobiety, z którymi przeszłam przez piekło iz powrotem” – napisała na Instagramie. „Kobiety, których nie widzę wystarczająco dużo, ale kiedy to robię, wracamy do miejsca, w którym skończyliśmy. Kobiety, które trzymałem i kobiety, które trzymały mnie, dosłownie i w przenośni”.

Tamblyn kontynuował: „Kobiety, z którymi grałem, kłóciły się, wycierały parkiet, płakały na swoich weselach, całowały swoje nowiutkie dzieci, piły z nimi DUŻO wina, spały z… miał załamania i doświadczenia zmieniające życie. Za wszystkie siostry, które zrobiły dla siebie to samo”.

Dziewczyny Gilmore Ałun Bledel ujawnił rok wcześniej, że pomimo napiętego harmonogramu kobiet zawsze znajdują dla siebie czas. „Nie widujemy się zbyt często, ponieważ wszyscy są pracą, rodziną i wszystkim” – powiedział Bledel podczas występu w kwietniu 2018 r. Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem. „Ale kiedy wszyscy są w mieście, my robimy [get together]”.

Oprócz tradycji spotkań sylwestrowych i wspólnego świętowania ważnych wydarzeń życiowych, gwiazdy Siostrzeństwo franczyza od lat drażni się na ekranie.

„Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy przyjaciółmi i gdybyśmy mogli robić filmy razem przez resztę naszego życia, myślę, że zrobilibyśmy” – powiedział Tamblyn Nas tygodniowo wyłącznie w marcu 2018 roku.

W międzyczasie kobiety dodają dzieci do swojego oddziału i upewniają się, że ich maluchy czują miłość, którą mają do siebie na każdym kroku.

„To moi drodzy przyjaciele”, Lively powiedział E! Nowości w kwietniu 2015, po powitaniu pierwszego dziecka, Jamesa. „Powiedziałbym, że moje dziecko ma wiele wróżek”.

Przewiń poniżej, aby zobaczyć wszystkie czasy Siostrzeństwo gwiazdy zjednoczyły się na przestrzeni lat i jak jedna para spodni stworzyła wspomnienia na całe życie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button