Rozrywka

Gwyneth Paltrow świętuje 18. urodziny sobowtóra córki Apple

Więcej informacji: gwyneth paltrow Czy Goop naprawdę sprzedaje luksusowe pieluchy za 120 dolarów? Gwyneth Paltrow ujawnia, jak naprawdę czuje się w stosunku do Dakoty Johnson Goop Gwyneth Paltrow wprowadza na rynek świeczkę „Hands Off My Vagina” Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson na imprezie Gucci

To jabłko naprawdę nie spadło daleko od drzewa.

Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, Apple Martin, skończyła w sobotę 18 lat – i wygląda zupełnie jak jej słynna mama na nowym zdjęciu udostępnionym przez założyciela Goop.

„18. Dziś rano trochę mi brakuje słów (ðŸ˜). Nie mógłbym być bardziej dumny z kobiety, którą jesteś” – 49-letni Paltrow napisał oszałamiające zdjęcie na Instagramie urodzinowej dziewczyny w białej sukience.

„Jesteś wszystkim, o czym mogłem marzyć i o wiele więcej. Duma tego nie kryje, moje serce puchnie od uczuć, których nie potrafię wyrazić słowami. Jesteś wyjątkowo niezwykły pod każdym względem.”

W dalszym ciągu życzyła swojej „kochanej dziewczynie” wszystkiego najlepszego, zanim zakończyła: „Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile światła przyniosłeś wszystkim, którzy mają szczęście cię poznać. Szczególnie ja.

„Mówię to cały czas i nigdy nie przestanę” – kontynuowała. „W słowach cioci Drew” [Barrymore]Urodziłem się w dniu, w którym ty się urodziłeś. Kocham cię. â Mamo

„Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć i o wiele więcej” – napisała aktorka w 18. urodziny Apple.Instagram

Legiony znanych przyjaciół słynnej rodziny przeniosły się do sekcji komentarzy, aby osobiście złożyć życzenia urodzinowe Apple, w tym Heidi Klum, Alexandra von Furstenberg i Ali Wentworth, która napisała: „Wszystkiego najlepszego, słodkie, piękne jabłko! …

Tymczasem fani nie mogli powstrzymać się od skomentowania, jak bardzo Apple przypomina swoją matkę w snapie.

„Wygląda dokładnie jak Gwyneth!!!! Myślałem, że to ona – napisał jeden fan, a drugi dodał: „Piękna jak jej mama! Wygląda tak jak ty. Wszystkiego najlepszego 🎈.â€

Na przestrzeni lat oboje dzielili się wieloma selfie z matką i córką.

Zaledwie w zeszłym miesiącu Paltrow opowiedziała historię o tym, jak ona i jej były mąż (45 lat) wymyślili pseudonim Apple w szczerym pytaniu i odpowiedzi na Instagramie.

„Jej tata wymyślił to imię i zakochałem się w nim” – ujawnił Paltrow. „Myślałem, że to oryginalne i fajne. Nie wyobrażam sobie, żeby nazywano ją inaczej!”

Paltrow i frontman Coldplay byli małżeństwem od 2003 do 2016 roku, co słynnie opisuje ich rozstanie jako „świadome rozstanie”. Oprócz Apple mają także 16-letniego syna Mosesa.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button