Rozrywka

Hall of Famer twierdzi, że były 49-letni Colin Kaepernick miał trening „katastrofalny”

Getty Były 49ers QB Colin Kaepernick.

Colin Kaepernick miał szansę pokazać, co zostawił w jego ręce, nogach i innych piłkarskich niematerialnych prawie dwa miesiące temu.

Dla byłego rozgrywającego San Francisco 49ers, który kiedyś poprowadził franczyzę do tytułu NFC w sezonie 2013, miał szansę pokazać Las Vegas Raiders, co pozostało mu w swoim czołgu po tym, jak od 2016 roku był poza ligą. Czarne reprezentują ostatnią drużynę NFL, która nagrodziła go próbą.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o 49ers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on 49ers tutaj!

Dołącz do Heavy na 49ers!

Był raport z ESPN NFL Jeremy Fowler, że siła ramion i kondycja Kaepernick były dwoma elementami, które wyróżniały się z jego treningu. Derek Carr, rozgrywający franczyzy Raiders, był również na pokładzie, aby powiedzieć, jak Kaepernick będzie dobrze pasował do obiektu Raiders.

Jednak jeden Hall of Famer NFL, który kiedyś stanął w kolejce do Raiders, powiedział inaczej.

Co powiedział Warren Sapp

Sprzęt defensywny Hall of Fame NFL — który stał się jednym z najbardziej dominujących graczy podających podania w lidze z Tampa Bay Buccaneers i Raiders, a także stał się jedną z najbardziej gadatliwych osobistości NFL — twierdził, że ma pewne informacje na temat treningu „Kap” naprawdę poszedł.

„Słyszałem, że to katastrofa” — powiedział Sapp w telewizji Vlad. „Słyszałem jeden z najgorszych treningów w historii”.

Sapp kontynuował krytykę, pytając, dlaczego film byłego 49era nie wyszedł na jaw.

„Zastanawiam się, jak to się u diabła stało, a taśma nie wyszła, prawda? To znaczy, ktoś nie był przez płot czy nic? Chodź, człowieku — powiedział Sapp. „Żyjemy teraz w świecie, w którym możesz umieścić drona, a oni cię nie zatrzymają. Nie zamierzają jutro przerywać treningu, mówiąc: „tu na górze jest dron, nie wiemy, kto to jest”. Mam na myśli co? Chodź, przeprowadźmy to.

Sapp został również zapytany, czy wierzy, że Kaepernick dostanie kolejną szansę na wejście do drużyny NFL. Mężczyzna, który zebrał 96,5 worków kariery, w tym trzy w meczach kariery przeciwko 49ers, odpowiedział stanowczo „nie”, potrząsając głową.

PlayWarren Sapp: Słyszałem, że Kaepernick miał jeden z najgorszych treningów z The Raiders (część 8)Obejrzyj teraz pełny wywiad jako członek VladTV Youtube – youtube.com/channel/UCg7lal8IC-xPyKfgH4rdUcA/join (użytkownicy aplikacji YouTube na iPhone’a klikają ten link : vladtv.com/join ) Część 9: youtu.be/UKlmxVmMo9A Część 7: youtu.be/mDpuOnxHn8I Część 1: youtu.be/8yrfIuCBnIk ——– W tym klipie Hall of Famer NFL Warren Sapp ujawnia, że ​​jego źródła powiedziały mu że ostatni trening Colina Kaepernick z Las Vegas…2022-06-21T18:00:03Z

Nie wiadomo, kto dał Sappowi ten wgląd, zwłaszcza że kilku wybranych Raiders było obecnych w dniu treningu Kaepernick. Generalny menedżer Dave Ziegler i główny trener Josh McDaniels byli jednymi z bardziej znanych nazwisk Raiderów, którzy obserwowali rzut i bieg byłego 49er.

Sapp grał cztery sezony dla Raiders, gdy byli w Oakland i był uważany za szanowanego weterana i sympatycznego członka drużyny. Sapp jednak nigdy nie pracował zarówno z Zieglerem, jak i McDanielsem w swojej 13-sezonowej karierze. Być może przeszły Raider Sapp jest powiązany z tym, który widział trening, mógł dać Hall of Famer kilka samorodków.

49ers Free Agent również pyta Kaepernick

Sapp nie jest jedynym, który nie miał nic pozytywnego do powiedzenia o Kaepernick.

Nawet obrońca 49ers, który obecnie jest wolnym agentem bez kontraktu, zakwestionował chęć Kaepernick do gry w lidze.

Josh Norman również usiadł z Vlad TV i użył tego stwierdzenia w odniesieniu do Kaepernick: Nie możesz pozwać firmy, a następnie wrócić i spróbować ponownie dla niej pracować. Wynika to z wygranej Kaepernick w sprawie zmowy przeciwko lidze w 2019 roku.

Pomimo treningu Kaepernick pozostaje bez podpisu. Jednak osoba z NFL, Josina Anderson z CBS Sports HQ, poinformowała 10 czerwca, że ​​możliwa przyszłość Kaepernick jako najeźdźcy „niekoniecznie jest poza stołem”.

Również w odniesieniu do statusu Colina Kaepernick po treningu w Las Vegas, rozumiem możliwą przyszłość Kaepa, ponieważ #Raider niekoniecznie jest poza stołem, ale jednocześnie nie jest w punkcie zazębienia, w którym definitywnie się wydarzy. Tak czy inaczej, nie ma harmonogramu na decyzję.

— IG: JosinaAnderson (@JosinaAnderson) 10 czerwca 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button