Rozrywka

Hannah Ferrier z „Below Deck Med” pomaga samotnym znaleźć miłość na „Love Boat” Reality Dating Show

Dawny Poniżej pokładu Morza Śródziemnego główny gulasz Hannah Ferrier powraca do telewizji reality w roli kojarzeń w Australii Prawdziwa łódź miłości.

Ferrier kręci obecnie serial reality, który wydaje się być inspirowany dramatem z końca lat 70. Łódź miłości w którym wystąpili Gavin MacLeod i Lauren Tewes. Do Ferrier dołączają aktor Darren McMullen, reporter Daniel Doody i kapitan Paolo Arrigo.

„Jako opiekunowie oryginalnego i ukochanego serialu telewizyjnego Love Boat, to zaszczyt uczestniczyć w nowej i współczesnej wersji programu i pomóc naszym australijskim gościom znaleźć miłość taką jak serial” – powiedział Arrigo Play 10. „Jest to również to wspaniała okazja, aby wprowadzić australijskich widzów w rejsy i pokazać, dlaczego jest to jedno z najbardziej lubianych wakacji”.

Hannah Ferrier wraca na Med z „The Real Love Boat”

Ferrier pojawił się w pięciu sezonach Pod pokładem Med i powiedział, że Med jest jej ulubionym miejscem. „Cześć ludzie!!! Jestem pełen ekscytacji, aby podzielić się z wami, że wkrótce wrócę na wasze ekrany!!” udostępniła na Instagramie.

Hannah Ferrier | Virginia Sherwood/Bravo/NBCU Photo Bank

„Po ponad dziesięciu latach spędzonych na morzu na Morzu Śródziemnym, jestem bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do „The Real Love Boat” i pomocy wszystkim naszym niesamowitym pasażerom w znalezieniu miłości! Będę ich bardzo uważnie obserwował i pomagał im na każdym kroku ich podróży, aby znaleźć ich idealne dopasowanie.

„Obecnie filmuję na Morzu Śródziemnym i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami podróżą naszych pięknych pasażerów, którzy znajdują miłość – nie wspominając o moim ulubionym tle na świecie – Medycynie”.

Ałun „Below Deck” ma nadzieję, że Hannah odnajdzie swoją miłość

Ferrier wyjaśnił, że serial jest reality show, a nie scenariuszem i pojawi się na australijskim kanale 10. Jacht żaglowy poniżej pokładu gulasz Dani Soares powiedziała, że ​​jest gotowa znaleźć miłość u Ferriera Statek miłości. „Gratulacje” – skomentował Soares. „Zapisz mnie jako pasażera w przyszłym sezonie”. Ferrier odpowiedział: „Gotowe!!! Chciałbym znaleźć dobrego człowieka !!!!” Ale Soares powiedziała, że ​​nie wierzy, że pozostali dobrzy ludzie. Oznacza to, że Ferrier naprawdę ma dla niej pracę.

Ferrier powiedział, że kapitan jest wspaniałym i szczęśliwie zaręczonym mężczyzną z córką. Potwierdziła również, że seria będzie miała dwie wersje – australijską i amerykańską. Ale nie potwierdził, czy pojawi się na obu. Powiedziała, że ​​filmowanie z McMullenem było zabawne.

“Był niesamowity !!!” Ferrier odpowiedział fanowi pytającemu o McMullena. „Nie pozwolę mojemu mężowi oglądać żadnych, dopóki nie wrócę… z wyjątkiem tego, że śledzę @darrenmcmullen w mediach społecznościowych, więc trudno nie wiedzieć, jak poszło”.

Ponadto, zamiast pracować na superjachcie, Ferrier pracuje nad Princess Cruises Australia. Arrigo jest prawdziwym kapitanem statku, który może pomieścić 3560 gości.

Hannah tęskniła za córką podczas kręcenia „The Real Love Boat”

Podczas gdy Ferrier był nieobecny przez krótki czas, mąż Josh Roberts opiekował się ich córką Avą. Ferrier powiedziała, że ​​tęskniła za dzieckiem, gdy jej nie było, ale ważne było, aby Ava widziała, że ​​kiedy jej matka wyjeżdża na film, zawsze wraca do domu. „Bardzo mi jej brakuje!!!! Ale myślę też, że bardzo ważne jest, aby wiedziała, że ​​jest w porządku, jeśli mama idzie do pracy – zawsze będzie wracać do domu” – odpowiedziała fanowi w swoim poście na Instagramie.

Otrzymała jeden podejrzany komentarz, że jej córka jest smutna, że ​​wyjechała do pracy. Odpowiedziała: „Dlaczego miałaby być smutna?” Jest w domu – z ojcem – w 2022 r.”

Ferrier i Roberts pobrali się w marcu. Obecnie ma podcast, Szanowna Rzeczywistość, jesteś Effed prowadzi również szkołę szkolenia jachtów Ocean International Training Academy.

Nie ma jeszcze potwierdzenia daty emisji i tego, czy seria będzie dostępna w USA.

ZWIĄZANE Z: Hannah Ferrier z „Below Deck Med” przygotowuje się do realizacji celów odchudzania – a mąż Josh dołącza do niej [Exclusive]

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button