Rozrywka

Harry, Meghan i Andrew mają zakaz wstępu na balkon Pałacu Buckingham za „strach przed buczeniem”

Meghan Markle, książę Harry i książę Andrzej zostali w czerwcu wykluczeni z balkonu Pałacu Buckingham w Trooping the Color z obawy przed wygwizdaniem, twierdzą wtajemniczeni.

Trio nie zostanie dopuszczone do udziału w tradycyjnej ceremonii, która jest częścią tegorocznych obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej.

Zamiast tego pojawią się pracujące rodziny królewskie, takie jak Charles i William, w posunięciu, które zdaniem wtajemniczonych oszczędzi rodzinie zakłopotania związanego z buczeniem tłumów w pałacu.

Ekspert królewski, Carole Malone, napisała w Expressie: „Oficjalna linia z Pałacu jest taka, że ​​tylko pracujące rodziny królewskie będą mogły wejść na balkon, aby oglądać … ale to nie jest do końca prawda.

Książę Harry i Meghan Markle będą w Wielkiej Brytanii na uroczystości (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Wszyscy będą tam machać oprócz Harry’ego, Meghan Andrew, Bei i Eugenii.

„Ale tak naprawdę ten zakaz dotyczy tylko Harry’ego i Meghan. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, że księcia Andrzeja nigdy tam nie było – Charles i Wills nigdy by tego nie poparli”.

Pomimo rzekomego zakazu Trooping the Colour, para wydała oświadczenie, że nie mogą się doczekać obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej.

Uważa się, że książę Andrzej również nie pojawi się na balkonie (Zdjęcie: Getty Images)

Było na nim napisane: „Książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex są podekscytowani i zaszczyceni, że mogą uczestniczyć w obchodach platynowego jubileuszu królowej w czerwcu ze swoimi dziećmi”.

Nie wiadomo, w których częściach uroczystości para weźmie udział.

Malone dodał: „Oczywiście, Meghan i Harry będą nienawidzić faktu, że zostali wrzuceni do Bad Royals Box z księciem Andrew, ponieważ zostaną wykonane porównania, że ​​wszyscy trzej zhańbili rodzinę królewską, zniszczyli jej reputację i skrzywdzili ludzi, którzy nie zrobił nic, by na to zasłużyć.

„I dobrze, że nie będzie ich na balkonie – mógł to być pierwszy raz, kiedy tłumy wygwizdały królewskie”.

The Trooping of the Color to flagowe wydarzenie (Zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Odkąd książę i księżna Sussex ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w 2020 r., stosunki z rodziną są napięte.

Książę Harry spotkał się z krytyką za to, że nie wziął udziału w nabożeństwie Dziękczynienia dla księcia Filipa w marcu.

Jej Wysokość nie spotkała jeszcze 10-miesięcznej Lilibet, która podczas Jubileuszu będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny, czyli trzyletniego Archiego.

Trooping the Color jest wykonywany przez pułki armii brytyjskiej i jest utrzymywany od ponad 250 lat.

Królowa jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii i pierwszą, która obchodzi 70. rocznicę zasiadania na tronie.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button